LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Stikla pacēlāja remonta komplekts

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: Stikla pacēlāja remonta komplekts
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas STIKLA PACĒLĀJA REMONTA KOMPLEKTS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Stikla pacēlāja remonta komplekts

Automašīnas stikla pacelšanas mehānisms parasti ir bieži izmantojama auto daļa. Šis mehānisms sastāv no daudzām precīzi funkcionējošām mazām detaļām – logu pacēlāja troses, motora un citām detaļām.

Biežs autovadītājs ievēro, ka pēc ilgstošas lietošanas logu pacēlājs sāk darboties ne tik gludi. Daži saskaras lēna vai iestrēguša motora vai kabeļa darbības traucējumu problēmu, citiem ir problēmas ar automašīnas loga atvēršanu un aizvēršanu. It kā sīkums, bet arī pieminētos defektus nevar ignorēt. Tad bieži auto īpašniekus glābj ļoti lēts, bet efektīvs instruments - stikla pacēlāja remonta komplekts.

Stikla pacēlāja remonta komplekti ir ārkārtīgi noderīgi palīglīdzekļi, kad logu pacelšanas mehānisms sāk darboties nepareizi vai saskaras ar nelieliem bojājumiem. Pateicoties stikla pacēlāja remonta komplektam, mašīnas īpašnieks var ātri un vienkārši salabot bloķētās detaļas vai nomainīt tās pret jaunām detaļām, nemainot visu pacelšanas mehānismu. Internets ir pilns ar informāciju un mācību video, kas palīdzēs ātri un efektīvi izmantot šos remonta komplektus un pašiem salabot problemātiskos auto stiklu pacelšanas mehānismus. Turklāt pamata lietošanas instrukcijas remonta komplektam bieži pievieno pats ražotājs.

Signeda interneta veikala katalogā mūsu klienti var atrast visdažādākas virsbūves aizsargdaļas un auto remonta komplektus. No bremžu, lukturu un durvju stiklu pacēlāju remonta komplektiem līdz auto detaļām, piemēram, bamperiem un to aizsargiem, dzinēja pārsegiem, durvīm un citām aizsargdetaļām. Sadarbība ar vairāk nekā 50 ražotājiem un piegādātājiem palīdz nodrošināt plašu kvalitatīvu auto detaļu un auto preču klāstu. Mūsu profesionālā  komanda garantē drošu un ātru pasūtījuma piegādi uz Jūsu izvēlēto adresi.