LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Dzinēja spilvens

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas DZINĒJA SPILVENS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Dzinēja spilvens

Visi automobiļu dzinēji rada vibrācijas. Dažas no tām ir spēcīgākas, citas – vājākas. Dzinēja spilvens visbiežāk tiek stiprināts tajās vietās, kur dzinējs savienojas ar virsbūvi. Dzinēja spilvens pasargā gan dzinēju no bojājumiem, gan pašu virsbūvi no vibrācijām. Automašīnas dzinējs nav stingri nostiprināts, bet ir aprīkots ar vibrāciju slāpējošiem elementiem. Vecākos automobiļos visbiežāk tiek ierīkoti gumijas vai metāla spilveni, bet jaunākos automobiļos tiek izmantoti hidrauliskie vai hidroelektriskie dzinēja spilvena. To stāvoklis ietekmē komfortu, vadot automašīnu, kā arī savlaicīga dzinēja spilvena nomaiņa var pasargāt izplūdes sistēmu, ģeneratora siksnu vai granātas no bojājumiem. Parasti tiek rekomendēts dzinēja spilvenu pārbaudīt ik pēc 10–15 tūkst. kilometru. Ja laikus nepamanīsiet dzinēja spilvena bojājumu, tas, visticamāk, salūzīs un dzinējs sāks dauzīties pret citām detaļām, bet tas var radīt daudz citus nopietnus bojājumus.

Dzinēja spilvenu bojājumi

Viens no biežākajiem dzinēja spilvena bojājumiem ir plīsusi gumija. Tad dzinējs saskaras ar virsbūvi, un rodas vibrācijas. Tādā gadījumā dzinējs nedaudz sasveras. Ja dzinēja spilvens netiek ātri nomainīts, var tikt bojāts pats dzinējs un citas dzinēja ārējās daļas.