LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Priekšējais stikls

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas PRIEKŠĒJAIS STIKLS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Vējstikls

Neatkarīgi no tā, ar kādu automašīnu jūs braucat, vējstiklam ir svarīga loma. Galvenā vējstikla funkcija ir aizsargājoša. Tas aizsargā automašīnu pasažierus no ārējo faktoru negatīvās ietekmes. Tas nodrošina drošību un komfortu automašīnā. Saplaisājis vai iesprādzis vējstikls ir nopietns drošības apdraudējums, jo tas novērš vadītāja uzmanību un neļauj labi redzēt satiksmes dalībniekus un objektus.


Vējstiklu ražošanas vēsture

Pirmais automašīnas vējstikls tika izveidots un pielāgots tālajā 1927. Gadā  Fiat 520 modelī. Inovācija tajā laikā ievērojami palielināja autovadītāju aizsardzību pret negatīviem vides faktoriem (piemēram, vējš, lietus, ceļa putekļi).

Pirmie automašīnu logi bija pilnīgi taisni un izgatavoti no vienkārša caurspīdīga stikla. Ir dabiski, ka, attīstoties automašīnu un auto detaļu ražošanas tehnoloģijām, stikla ražošanas materiālu sastāvs un dizains mainījās.

Mūsdienu automašīnu logi ir daudz modernāki un drošāki nekā to priekšgājēji. Tie ir lieliski pielāgoti ražotā transportlīdzekļa virsbūvei. Mūsdienu stikla izliekumi nodrošina labāku redzamību un ūdens noteci, efektīvāku tīrīšanu braukšanas laikā un kopējo iebūvēto stiklu hermētiskumu.

Pašreizējie automašīnu vējstikli parasti ir izgatavoti no laminēta stikla. Starp diviem stikla slāņiem ir ievietota caurspīdīga plastmasa. Šāda stikla sastāvs nodrošina stabilitāti, kas tiek saglabāta pat triecienu un sadursmju laikā. Plastmasas slānis neļauj izsista stikla daļiņām izbārstīties visos virzienos. Tādējādi negadījumu laikā satiksmes dalībnieki un automašīnu pasažieri tiek pasargāti no traumām, ko rada izsista stikla lauskas.

Mūsdienu automašīnu stikliem ir raksturīga lieliska izturība pret augstu uguns temperatūru un labāka skaņas izolācija. Dažām augstākas klases automašīnām var būt īpaši vējstikli, kas filtrē UV starus un samazina siltuma caurlaidību.


Kad ir jāmaina vējstikls?

Ja jūsu automašīnas vējstikls ir bojāts, tas ir jāremontē vai jānomaina. Ļoti bieži autovadītāji saskaras ar mazākām plaisām stiklā un interesējas, cik daudz var tikt sašķēlies vējstikls, lai pietiktu ar tā remontu un nebūtu jāmaina stikls. Ja plaisas diametrs ir lielāks par 2,5 cm, iespējams, vējstikls ir jānomaina pret jaunu. Tādā veidā jūs pasargāsiet sevi un citus satiksmes dalībniekus. Pārējos gadījumos var palīdzēt dažādi stikla remontdarbi - plaisu aizpildīšana ar speciāliem šķidrumiem, skrāpējumu pulēšana. Kvalitatīvi salabots stikls var efektīvi kalpot vēl daudzus gadus.

Katru stikla remonta vai nomaiņas situāciju iesakām izvērtēt individuāli. Ja bojātais stikls traucē redzamību arī pēc remonta veikšanas, ir jūtama vējstikla hermētiskuma samazināšanās, bojāto detaļu vislabāk nomainīt pret jaunu.

Kādi ir vējstikla sašķēlšanās iemesli?

Vējstikli var iešķēlties daudzu iemeslu dēļ. Akmeņiem atsitoties pret automašīnas vējstiklu, no automašīnu riteņu apakšas parādās dažādi bojājumi. Arī nepareizi uzstādīts stikls var negaidīti saplīst. Stikls ļoti bieži tiek bojāts arī avāriju un sadursmju laikā.

Automašīnas vējstikla izskats un tehniskie parametri ir atkarīgi no markas, modeļa un automašīnas aprīkojuma. Ja jūsu automašīnai ir lietus sensori, tālās gaismas sensori, stikla apsildes funkcija vai citas funkcijas atkarībā no konfigurācijas, pastāv liela varbūtība, ka jums būs nepieciešams speciāls jūsu automašīnai pielāgots vējstikls. Jūs vienmēr varat konsultēties ar mūsu menedžeriem, kuri palīdzēs atrast labāko variantu šai detaļai Jūsu automašīnai.

Interneta veikals Signeda iepriecina savus pircējus ar plašu kvalitatīvu auto stiklu klāstu. Tikai dažu sekunžu laikā jūs varat izvēlēties visas jūsu automašīnas modelim pielāgotās detaļas iespējas un ērti iepazīties ar detalizētu informāciju par interesējošo produktu. Vairāk nekā 300 000 auto detaļu un auto preču izvēles daudzveidība un sadarbība ar dažādiem Eiropas un Āzijas auto detaļu ražotājiem garantē, ka Jūs atradīsiet visas Jūs interesējošās detaļas par konkurētspējīgu cenu.