LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Turbīna

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: Turbīna
Biežāk uzdodamie jautājumi
 • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

  Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas TURBĪNA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Auto turbīna

Visticamāk, ka visi automašīnā esam pamanījuši uzrakstu „TURBO”, tikai ne visi zinām, ko tas varētu nozīmēt vai kā šī sistēma darbojas. Turbīna automašīnā palielina jaudu – sadedzināmā gaisa un degvielas daudzumu.

Turbīnas darbība

Turbīna ir savienota ar kompresoru, kas sūknē gaisu dzinējā. Lielāks gaisa daudzums cilindrā ļauj sadedzināt vairāk degvielas, tādējādi palielinot dzinēja jaudu. Tomēr turbīna rada papildus izmaksas.

Turbīnas bojājumi

 • Nospiežot akseleratora pedāli, no izplūdes caurules izplūst zili dūmi, bet atlaižot pedāli – nē.
 • Palielināts eļļas patēriņš, redzama eļļa uz turbīnas.
 • Automašīna grūti paātrinās.
 • Svilpošana automašīnai strādājot.
 • Liels degvielas patēriņš.

Pareiza turbīnas ekspluatācija

 • Pievērsiet uzmanību temperatūrai, ir svarīgi, lai karstums neietekmētu metāla detaļas.
 • Būtiski laikus mainīt eļļu.
 • Pēc agresīvākas braukšanas rekomendējams dažas minūtes ļaut motoram darboties. Tas ļaus turbīnai atdzist.

SIGNEDA piedāvā plašu turbīnu izvēli dažādu marku automašīnām. Izvēloties turbīnu, ir ļoti būtiski pievērst uzmanību automašīnas darba tilpumam, kilovatiem un citai ar motoru saistītai informācijai.