LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Akseleratora drosele

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: Akseleratora drosele
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas AKSELERATORA DROSELE, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Akseleratora drosele

Akseleratora droselis ir būtiska automašīnas dzinēja vadības daļa. Tā regulē gaisa plūsmu uz dzinēju, atkarībā no vadītāja nospiestās akseleratora pedāļa signāla. Droseļvārsta stāvoklis nosaka, cik daudz gaisa nonāk dzinējā, ļaujot regulēt dzinēja jaudu un ātrumu.

Parasti droselis tiek izgatavots no metāla vai plastmasas, lai nodrošinātu uzticamību un ilgmūžību. Ražošanas process ietver štancēšanu, formēšanu un montāžu, lai katrs droselis atbilstu augstākajiem kvalitātes standartiem.

Akseleratora droselis automašīnās parādījās kopā ar attīstītiem dzinējiem un to vadības sistēmām. Tas kļuva par nepieciešamu sastāvdaļu, lai nodrošinātu dzinēja efektīvu darbību un pareizu reakciju uz vadītāja komandām.

Bojājumi

Visbiežāk sastopamie bojājumu avoti ir droseļa aizsērējumi vai bojājumi, ko izraisa netīrumi un putekļi, kā arī mehāniskā nodiluma sekas. Tas var izraisīt dzinēja darbības traucējumus, avārijas vai pat dzinēja apstāšanos.

Regulāra akseleratora droseļa apkope un tīrīšana ir būtiska, lai nodrošinātu dzinēja vienmērīgu un efektīvu darbību. Aizsargājot šo daļu no agrīna bojājuma, iespējams izvairīties no dārgām remonta izmaksām un nodrošināt automašīnas uzticamību un ilgmūžību.