LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Pārnesumkārba

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas PĀRNESUMKĀRBA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Pārnesumkārba

Pārnesumkārbas mērķis – mainīt automašīnas vilces spēku, braukšanas ātrumu un virzienu, kā arī uz ilgāku laiku atslēgt transmisiju no dzinēja, t. i., strādāt tukšgaitā. Šis process nodrošina optimālu saķeri un automašīnas ātrumu, kā arī braukšanu atpakaļgaitā.

Automobiļu rūpniecība, kas aizsākās pirms vairāk nekā gadsimta, nepārtraukti mainās un pilnveidojās, mūsdienu pasaulē ir atnesusi ne tikai videi draudzīgus un jaudīgus dzinējus, bet arī progresīvas pārnesumkārbas. Mūsdienās automašīnās var atrast divus galvenos pārnesumkārbu tipus:

  1. Mehāniskā pārnesumkārba – ar šo pārnesumkārbu ir viegli braukt pa grantētiem ceļiem, tās prasa mazāku kopšanu un nodrošina ekonomiskāku braukšanu, taču ar tām nav ērti manevrēt pilsētā.
  2. Automātiskā pārnesumkārba – viegli lietojama, tā nodrošina vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu braukšanas laikā, kā arī pasargā motora detaļas no pārslodzes, ja braucot izvēlaties nepareizu pārnesumu. Taču automātiskajai pārnesumkārbai ir arī pāris trūkumi. Tai – dārga un bieža kopšana, zema efektivitāte, zema automašīnas dinamika un lielāks degvielas patēriņš nekā automašīnām ar mehānisko pārnesumkārbu.