LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Spārnu augšējās detaļas

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas SPĀRNU AUGŠĒJĀS DETAĻAS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Spārnu augšējās detaļas

Spārnu augšējās detaļas ir svarīga virsbūves detaļa. Biežs autovadītājs spārnu augšējās detaļas redz tikai kā estētiskā izskata aksesuāru, kas padara auto par unikālāku transportlīdzekli. Tomēr realitāte ir nedaudz atšķirīga. Auto spārnu augšējas detaļas ir paredzētas, lai aizsargātu virsbūves detaļas ap riteņiem no dažādiem bojājumiem vai skrāpējumiem.

Auto spārnu augšējo detaļu evolūcija

Pirmās spārnu augšējas detaļas automašīnām tika izveidotas jau 1920. gadā. Tolaik šo detaļu ražošanai tika izmantots tērauds un šīs detaļas svēra ļoti daudz - apmēram 5 kg. Mūsdienās, strauji attīstoties auto detaļu ražošanas tehnoloģijām, bieži tiek izvēlētas augšējās spārnu detaļas, kas izgatavotas ne tikai no metāla, bet arī no izturīgas plastmasas vai oglekļa šķiedras. Pats labākais ir tas, ka modernās spārnu augšējās detaļas, kas droši aizsargā virsbūvi, var svērt ļoti maz –no vidējā 2 kg svara tikai līdz 0,2 kg.

Uzticama virsbūves aizsargdetaļa

Tas, ka automašīnas spārnu augšējās detaļas veicina virsbūves aizsardzību, droši vien nepārsteidz. Tomēr lielākajai detaļai autovadītāju nav ne jausmas, cik būtiski šī vienkāršā detaļa var palielināt viņu vadamā auto drošību. 2018. gadā ASV Lielceļu satiksmes drošības administrācijas veiktajā testā tika pārbaudīti bojājumi, radušies automašīnām ar un bez spārnu augšējām detaļām. Noskaidrots, ka spārnu augšējas detaļas dažādu sadursmju gadījumā var palielināt virsbūves triecienizturību līdz pat 20%.

Turklāt Ķīnas automobiļu rūpniecības asociācija 2021.gada izmeklējuma rezultāti parādīja, ka automašīnu spārnu augšējas detaļas var palielināt virsbūves aerodinamisko efektivitāti līdz pat 5 procentiem. Vadītājam tas nozīmē mazāku degvielas patēriņu, mazāku troksni braukšanas laikā un nedaudz vieglāku automašīnas paātrinājumu.

Signeda interneta veikalā iespējams pasūtīt dažādas estētiska nolūka un aizsargājošas virsbūves detaļas, kas pielāgotas Jūsu automašīnai. Sākot ar automašīnu spārnu augšējām detaļām, bamperiem un to aizsargiem, beidzot ar motora pārsegiem un durvīm.  Piedāvājam augstas kvalitātes oriģinālās un alternatīvās auto rezerves detaļas un garantējam ātru un drošu preču piegādi saviem klientiem.