LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Degvielas tvertnes vāciņš

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas DEGVIELAS TVERTNES VĀCIŅŠ, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Degvielas tvertnes vāciņš

Degvielas tvertnes vāciņš ir pastāvīgi izmantojama detaļa, kuru automašīnas īpašnieks pamana reti. Šķiet, ka tā nav neko īpaša - tikai vēl viena aizsargdetaļa, kas palīdz nodrošināt degvielas tvertnes hermētiskumu pēc degvielas tvertnes uzpildīšanas. Tomēr šī mazā degvielas sistēmas daļa ir ļoti nozīmīga.

Pirmkārt, degvielas tvertnes vāciņš pasargā degvielas tvertni un tajā esošo degvielu no dažādiem netīrumiem, putekļiem un mitruma uzkrāšanās. Ja šī vāciņa nebūtu, pēc kāda laika dažādu piesārņojumu dēļ degvielas sistēmas efektivitāte pazeminātos, dažādas šīs sistēmas daļas aizsērētu un sāktu bojāties.

Degvielas tvertnes vāciņš arī palīdz novērst ne tikai degvielas noplūdi un degvielas sistēmas aizsērēšanu, bet arī degvielas tvaiku izplatīšanos vidē. Uzliesmojošas degvielas tvaiki bez vāciņa uzkrātos ap degvielas tvertni un tad pastāvētu reāls automašīnas aizdegšanās risks.

Tvertnes vāciņš ir diezgan nozīmīgs degvielas sistēmas aizsargkomponents, tāpēc arī to iegādāties vajadzētu atbildīgi. Ir nepieciešams izvēlēties tikai jūsu automašīnas modelim atbilstošu degvielas vāciņu. Pateicoties pareizi izvēlētam vāciņam, jūs varēsiet justies droši, strādājot ar mašīnu, kas darbināma ar benzīnu vai dīzeļdegvielu.

Signeda interneta veikala katalogā mūsu klienti var ērti iegādāties dažādiem automašīnu modeļiem pielāgotas degvielas sistēmas daļas. No degvielas tvertnes vāciņiem un degvielas filtriem līdz degvielas sūkņiem un tvertnēm. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes rezerves daļas no oriģinālajiem un alternatīvajiem ražotājiem par īpaši konkurētspējīgām cenām. Pasūtījumus piegādājam ātri un droši  – vēlamies, lai klienti, kuri mūs izvēlas, būtu apmierināti ar savu lēmumu un kvalitatīvu, ilglaicīgu pirkumu!