LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Siksnas piedziņas sistēmas

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas SIKSNAS PIEDZIŅAS SISTĒMAS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Siksnas piedziņas sistēmas

Siksnas piedziņas sistēmas, kas atrodas mūsdienu automobiļos, veic ļoti svarīgas funkcijas. Šī sistēma nodod dzinēja griezes momentu dažādiem komponentiem, piemēram, ģeneratoram, ūdens sūknim, gaisa kondicionierim utt. Galvenais komponents ir josta, kas izgatavota no sintētiskās gumijas un citiem izturīgiem materiāliem, nodrošinot ilgmūžību un uzticamību.

Bojājumi

Siksnas piedziņas sistēmas parādījās XX gadsimta sākumā un kopš tā laika ir pastāvīgi pilnveidota. Šī sistēma ir efektīva un uzticama salīdzinājumā ar vecākiem mehānismiem. Tomēr, tāpat kā jebkura cita sistēma, jostas piedziņas sistēma var ciest no bojājumiem. Visbiežākie bojājumi ir nodilums un plaisas, kas var izraisīt pēkšņu jostas plīsumu un nopietnas automobiļa darbības traucējumus.

Ir svarīgi, lai automobiļa īpašnieki regulāri pārbauda jostas piedziņas sistēmas stāvokli, lai izvairītos no negaidītiem bojājumiem. Ir svarīgi arī ievērot ražotāja ieteicamo jostas maiņas intervālu. Atbildīga attieksme pret jostas piedziņas sistēmas apkopi ne tikai nodrošina automobiļa uzticamību, bet arī palīdz izvairīties no lielākiem remonta izdevumiem nākotnē.

Pareiza apkope un izpratne par siksnas piedziņas sistēmas nozīmi ir būtiska jebkura vadītāja zināšanām. Tas ne tikai nodrošina automobiļa darbības uzticamību, bet arī uzlabo kopējo braukšanas pieredzi.