LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Startera salenoīda slēdzis

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas STARTERA SALENOĪDA SLĒDZIS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Startera solenoīda slēdzis

Startera solenoīda slēdzis ir kritiski svarīga automašīnas iedarbināšanas sistēmas sastāvdaļa. Tas darbojas kā elektromagnētiskais slēdzis, kas nodrošina drošu un efektīvu startera aktivizāciju, ļaujot motoram sākt darboties.

Bez šī slēdža automašīnas motors nevarētu tikt iedarbināts, tāpēc tā uzticamība ir vitāli svarīga.

Startera solenoīda slēdzis parasti ir izgatavots no izturīgiem materiāliem, piemēram, metāla un izturīgas plastmasas, lai nodrošinātu ilgmūžību un izturību pret augstu temperatūru.

Šis komponents kopš agrīnajiem automobiļu laikiem ir kļuvis par standarta dzinēja iedarbināšanas sistēmas sastāvdaļu un pastāvīgi tiek uzlabots, lai atbilstu mūsdienu transportlīdzekļu prasībām.

Bojājumi

Neskatoties uz augstas kvalitātes ražošanu, startera solenoīda slēdzis var ciest no bojājumiem. Visbiežākie problēmu avoti ir elektromagnētiskā lauka pavājināšanās vai kontaktu nodilums.

Tas var izraisīt grūtības ar dzinēja iedarbināšanu vai pat tā pilnīgu apstāšanos. Tāpat korozija un pārmērīgs elektriskās strāvas stiprums var sabojāt slēdzi.

Regulāra automašīnas tehniskā pārbaude un startera solenoīda slēdža stāvokļa uzraudzība ir būtiska, lai nodrošinātu automašīnas vienmērīgu un uzticamu darbību.