LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Durvju rokturi

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas DURVJU ROKTURI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Auto durvju rokturi

Automašīnu durvju rokturi ir priekšmetsl, ko lieto katru dienu. Durvīs parasti ir iebūvēti divi rokturi, pateicoties kuriem var ērti izmantot durvju atvēršanas-aizvēršanas mehānismu. Pateicoties pastāvīgai lietošanai, durvju rokturi ir izgatavoti no stipriem materiāliem – tērauda, alumīnija vai speciālas plastmasas. Plastmasas pogas bieži ir ērtākas un vieglāk lietojamas, un tās var būt salīdzinoši lētākas, taču tās ir vismazāk izturīgas. Tikmēr metāla rokturi ir smagāki un dārgāki, taču arī daudz izturīgāki par šīs detaļas plastmasas alternatīvām.

Kā izvēlēties pareizos durvju rokturus?

Protams, durvju rokturiem vispirms ir jābūt saderīgiem ar jūsu automašīnas modeli. Katrai automašīnai ir unikāli virsbūves parametri un durvju izmēri (un tajās atstāto vietu rokturiem izmēri). Tāpēc roktura piemērotība konkrētam automašīnas modelim ir vissvarīgākais kritērijs. Izvēloties rokturi atbilstoši automašīnas modelim, svarīgi pievērst uzmanību šīs detaļas materiāliem, ražotāja reputācijai un sniegtajām garantijām. Tāpat iespējams iedziļināties, kādus testus ražotāji veikuši ar pārdodamo detaļu.

Visslavenākie automašīnu ražošanas uzņēmumi ļoti visaptveroši pārbauda savus produktus pirms to laišanas tirgū. Piemēram, automašīnu ražotājs Audi pirms uzstādīšanas pārbauda durvju rokturus 5 veidos. Roktura mehāniskā izturība tiek pārbaudīta, to atverot un aizverot 20 000 reižu. Izturību pret koroziju pārbauda, iegremdējot rokturi sāls šķīdumā uz 60 dienām. Pārbaudot ietekmi avārijas situācijā - durvju rokturis tiek pakļauts triecienam, kas atbilst ātrumam 120 km/h. Pirms apstiprināšanas lietošanai rokturis joprojām iztur mitruma pārbaudi - detaļas pretestība tiek pārbaudīta  90 procentu mitruma gaisā. Visbeidzot, tiek veikts saules gaismas tests, kurā tiek novērots, kā tiešie saules stari ietekmē rokturi 1000 stundu laikā. Un tas viss tie viekts lai nodrošinātu perfektu detaļas kvalitāti.

Biežākie durvju rokturu bojājumi

Likumsakarīgi, ka, pastāvīgi izmantojot rokturus, nolietojas gan šī detaļa, gan pats durvju atvēršanas mehānisms. Tieši roktura mehānisma bojājumi ir visizplatītāki – tie veido aptuveni 60 procentusno visām ar rokturi saistītām problēmām. Apmēram 30 procentus no rokturu bojājumiem un defektiem veido roktura lūzumi un plaisas. Atlikušie 10 procenti bojājumu un defektu ir saistīti ar korozijas problēmām.

Protams, kvalitatīvu durvju rokturu iegāde palīdz izvairīties no visām šīm problēmām. Tomēr pat augstākās kvalitātes detaļām ir nepieciešama atbilstoša apkope. Durvju rokturus ieteicams lietot uzmanīgi: atverot durvis, neizmantojiet pārmērīgu spēku, nevajadzīgi neatveriet durvis un nevelciet rokturi.

Mēs arī ieteicām regulāri tīrīt rokturus. Ja pamanāt, ka tie ir grūtāk atveras vai aizveras, meklējiet problēmas cēloņus un ieeļļojiet mehānismu ar speciālu durvju rokturiem paredzētu smērvielu vai zemas viskozitātes eļļu. Arī pamanītās korozijas problēmas ieteicams nekavējoties novērst. Ja detaļas ir stipri skārusi rūsa, labāk ir nekavējoties nomainīt problemātiskās detaļas.

Signeda interneta veikala katalogā varat ātri un ērti izvēlēties Jūsu auto modelim piemērotas nepieciešamās durvju detaļas. Sākot ar jauniem durvju rokturiem, beidzot ar durvju sloksnēm, eņģēm, pašām automašīnu durvīm un to skārdu. Mēs sadarbojamies ar vairāk nekā 50 auto detaļu un auto preču ražotājiem un piegādātājiem, tāpēc varam garantēt ārkārtīgi lielu kvalitatīvu preču klāstu.