LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Blīvēšanas blīves

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: Blīvēšanas blīves
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas BLĪVĒŠANAS BLĪVES, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Blīvēšanas blīves

Blīvēšanas blīves ir būtiska automašīnas sastāvdaļa, kas nodrošina dzinēja un citu sistēmu vienmērīgu un drošu darbību. Tām ir būtiska nozīme šķidrumu un degvielas uzturēšanā pareizajā vietā, novēršot to nokļūšanu nevēlamās vietās.

Blīves ne tikai novērš šķidrumu un degvielas noplūdi, bet arī samazina troksni, vibrāciju un aizsargā pret piesārņotāju iekļūšanu dzinējā. Šīs blīves parasti izgatavo no dažādiem materiāliem, piemēram, gumijas, metāla vai moderniem sintētiskiem materiāliem, atkarībā no to izmantošanas vietas un prasībām.

Blīvju dizaina un materiāla izvēle ir ļoti svarīga, jo blīvēm jāiztur augstas temperatūras, spiediens un ķīmiskie reaģenti. Blīves automašīnās ir parādījušās kopš pirmajiem dzinējiem.

Tās ir vitāli svarīgas, lai nodrošinātu, ka dzinējs darbojas efektīvi un droši. Kopš tā laika to dizains un materiāli ir nepārtraukti uzlaboti, lai labāk atbilstu mūsdienu dzinēju prasībām.

Defekti

Visbiežākie blīvju defekti ir materiāla nolietošanās, plaisas vai mīkstināšanās, kas var izraisīt šķidrumu vai degvielas noplūdi. Tas var izraisīt dzinēja defektus, samazināt tā efektivitāti vai pat radīt lielākas problēmas.

Regulāra blīvju pārbaude un nomaiņa ir nepieciešama, lai izvairītos no nopietnākām problēmām un nodrošinātu automašīnas ilgmūžību. Tāpēc blīves ir neatņemama automašīnas sastāvdaļa, kas nosaka tās uzticamību un efektivitāti.