LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Lukturu apakšējais blīvējums

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas LUKTURU APAKŠĒJAIS BLĪVĒJUMS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Lukturu apakšējais blīvējums 

Lukturu apakšējais blīvējums ir aizsargājoša detaļa, kas palīdz nodrošināt luktura korpusa aizsardzību pret putekļu, netīrumu, sniega un citu netīrumu iekļūšanu. Lai arī lukturu apakšējais blīvējums nenodrošina pilnīgu lukturu noblīvēšanu un aizsardzību pret mitrumu (to palīdz nodrošināt lukturu blīvējuma lente), izvēlēts estētiski pievilcīgs lukturu apakšējais blīvējums var būt lielisks virsbūves dekoratīvais elements.

Lukturu apakšēja blīvējuma izturība 

Pirms detaļas tiek piedāvātas pārdošanai Eiropas tirgū, lukturu apakšēja blīvējuma ražotāji pārbauda to drošību un izturību, veicot dažādus testus saskaņā ar ECE (Eiropas Ekonomikas komisijas) noteikumiem. Tā kā galvenais lukturu apakšēja blīvējuma mērķis  nav saistīts ar trieciena aizsardzību, tad rūpīgāk tiek pārbaudīta detaļas izturība pret ārkārtīgi dažādām temperatūrām un šīs detaļas reakcija uz dažādām ķīmiskām vielām.

Lukturu apakšējais blīvējums tiek novērots vidēji 1 stundu, pakāpeniski atdzesējot līdz -60°C un pēc tam uzsildot līdz 180°C. Turklāt šīs detaļas tajā pašā laika posmā tiek iegremdētas aptuveni 10 procentu dažādu skābju un sārmu šķīdumos. Arī ar blīvējumiem tiek veikti izturības testi. Tiesa, spēki, kas darbojas testu laikā, ir daudz mazāki nekā virsbūves daļu pārbaudes triecienu jauda.

Signeda interneta veikalā var atrast dažādas lukturu nostiprināšanas un aizsardzībais detaļas, kas atbilst dažādām ECE un citām nepieciešamajām drošības un kvalitātes prasībām. Mēs pārdodam detaļas gan no oriģinālajiem, gan alternatīvajiem ražotājiem, tāpēc varam garantēt ne tikai plašu preču klāstu, bet arī izcilu to kvalitātes un cenas attiecību.