LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Auto spoguļi un to daļas

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas AUTO SPOGUĻI UN TO DAĻAS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Auto spoguļi

Signeda Latvia SIA ir viens no auto spoguļu tirdzniecības līderiem Baltijas valstīs. Mums ir dažādas kvalitātes sortiments, lai apmierinātu dažādu klientu vajadzības. Mēs piegādājam produktus no pasaulē pazīstamiem ražotājiem. Visi auto spoguļi ir sertificēti un atbilst Eiropas Savienības prasībām un standartiem. Plašajā šīs kategorijas spoguļu un to detaļu sortimentā ir vairāk nekā 2000 pozīciju, kas nopērkamas internetā. Mēs pastāvīgi papildinām sortimentu, tāpēc šis skaitlis arvien palielinās. Pat ja jūsu auto ir retums, mēs varam palīdzēt un pasūtīt detaļas no mūsu partneriem Eiropā un visā pasaulē.

Mūsu sortimentā ir šādi spoguļu veidi (ar apgaismojumu, bez apgaismojuma, ar apsildi vai bez apsildes, ar pagrieziena rādītāju spogulī vai bez tā). Piegādājamie auto spoguļii ir ne tikai labas kvalitātes, bet arī par pieņemamu cenu, kas bieži vien ir pieņemamāka nekā lietotiem analogiem.


Kā izvēlēties kvalitatīvus auto spoguļus?


Pie mums bieži vēršas klienti, kuri nezina, kas jāņem vērā, izvēloties kvalitatīvus auto spoguļus. Spoguļi ir būtiska vadāmās automašīnas vides uzraudzības sastāvdaļa. Tāpēc, izvēloties tos, ir svarīgi ņemt vērā noteiktas šīs daļas īpašības un specifikācijas. Zemāk piedāvājam vairākus kritērijus, kas atvieglos kvalitatīvu auto spoguļu izvēles procesu.

Spoguļu tips. Pēc regulēšanas veida automašīnu spoguļi tiek iedalīti divos veidos - manuālā vai elektriskā regulēšana. Elektriskie spoguļi ļauj vadītājam tos ērti regulēt no iekšpuses, kas nodrošina papildu komfortu un drošību braukšanas laikā.

Mūsdienās gandrīz visi jaunāku automašīnu spoguļi ir elektriski darbināmi. Taču nebrīnieties, ja, pērkot vecāku lietotu auto, spoguļi būs manuāli regulējami. Izvēloties jaunus spoguļus, noteikti apsveriet, vai to regulēšanas veids ir saderīgs ar jūsu automašīnu.

Spoguļu formas un izmēri. Dažādām automašīnu markām un modeļiem ir dažādas spoguļu formas un izmēri. Ir ļoti svarīgi izvēlēties spoguļus, kas ir saderīgi ar jūsu vadamās automašīnas modeli. Tas nodrošinās labu automašīnas un apkārtējās vides redzamību.

Spoguļu vāciņi. Tāpat ir vērts apsvērt iespēju iegādāties spoguļus ar regulējamiem vāciņiem. šī funkcija var aizsargāt spoguļus no skrāpējumiem vai plaisām, ja automašīna tiek novietota stāvvietā intensīvas satiksmes zonā vai brauc pa šaurām vietām.

Spoguļstikla materiāls. Daudzus cilvēkus pārsteigs fakts, ka spoguļu stiklus var izgatavot gan no stikla, gan no plastmasas. Kāds ir labākais materiāls, ko izvēlēties? Tas tiešām ir atkarīgs no jūsu vajadzībām un prioritātēm. Plastmasas stikli ir elastīgāki un izturīgāki pret triecieniem. Tomēr redzamība caur stikla spoguļiem parasti ir labāka. Tāpat stikla spoguļi ir daudz izturīgāki pret nelieliem skrāpējumiem un temperatūras izmaiņu radītām spoguļu deformācijām.

Spoguļstikla apsilde. Dažās automašīnās ir iespējams ieslēgt spoguļu apsildes funkciju. Tas palīdz izvairīties no miglas un putekļu uzkrāšanās, lietus lāsēm uz spoguļu virsmas braukšanas laikā. Ja jūsu automašīnai ir šī funkcija, varbūt ir vērts meklēt spoguļus, kas spēj atbalstīt automātisko apsildi?

Spoguļu automatizācija. Ultramodernās automašīnas ir aprīkotas ar automātiskās regulēšanas funkciju. Saskaņā ar to spoguļi tiek automātiski noregulēti pirms katra brauciena atbilstoši vadītāja izvēlētajai sēdvietai. Protams, lai automātiskā regulēšana darbotos saskaņā ar ražotāja noteikto kārtību, ir nepieciešami šo funkciju atbalstošie spoguļi.

Spoguļu saderība. Pirms spoguļu iegādes ir jāpārliecinās, ka tie būs saderīgi ne tikai ar izvēlētā transportlīdzekļa virsbūves izmēriem. Tāpat pievērsiet uzmanību ražotāja norādītajai piestiprināšanas metodei un spoguļu piemērotībai unikāliem stiprinājuma punktiem.

Izvēloties spoguļus, pievērsiet uzmanību ražotāja drošības sertifikātiem. To esamība  ir papildu kvalitātes zīme, kas pircējam garantē detaļu uzticamību un efektivitāti.


Auto spoguļu apkope

Ja vēlaties, lai spoguļi jums kalpotu efektīvi pēc iespējas ilgāk, ir vērts parūpēties par to kopšanu. Pirmkārt, un, iespējams, vissvarīgākā lieta, ir kvalitatīva spoguļu tīrīšana. Netīrumi un dažādas nogulsnes ne tikai traucē skaidri vērot apkārtni braukšanas laikā, bet ilgtermiņā var arī negatīvi ietekmēt spoguļa stiklu. Lai no tā izvairītos, regulāri notīriet stiklu ar vienkāršu mitru drānu. Lielāku netīrumu noņemšanai var izmantot speciāli šim darbam pielāgotus stikla tīrīšanas līdzekļus.

Mēs arī iesakām regulāri pārbaudīt, vai spoguļi ir droši nostiprināti. Ja apskates laikā pamanāt, ka viena vai otra to daļa ir saplaisājusi vai iesprāgusi, iesakām nekavēties un parūpēties par šo detaļu nomaiņu.

Pirms spoguļu iegādes vienmēr varat konsultēties ar pazīstamiem automehāniķiem.

Tāpat iesakām vērsties pie Signedas speciālistiem, lai saņemtu profesionālu padomu. Varat būt drošs, ka labākie spoguļi vai unikālas auto spoguļu daļas Jūsu automašīnai tiks izvēlēti ērti un ātri.