LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Motora pārsega slēdzene

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas MOTORA PĀRSEGA SLĒDZENE, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Motora pārsega slēdzenes

Motora pārsega slēdzene ir svarīga dzinēja pārsega funkcionālā detaļa, kas nodrošina motora nodalījuma aizsardzību pret uzlaušanu vai nejaušu pārsega atvēršanos braukšanas laikā. Motora pārsega slēdzenes sastāv no divām galvenajām daļām – slēdzenes mehānisma un slēdzenes roktura. Slēdzenes mehānisms ir uzstādīts motora nodalījumā, bet rokturis -automašīnas virbūvē. Kad vadītājs aizver pārsegu, slēdzenes mehānisms aizslēdzas un tādējādi neļauj nevienam nepiederošam cilvēkam atvērt pārsegu no ārpuses (nenospiežot atsevišķu salona rokturi).

Kā pareizi kopt motora pārsega slēdzeni?

Motora pārsega slēdzenes parasti ir ilgi kalpojošas detaļas, taču lai tās darbotos vienmērīgi ir nepieciešama pienācīga apkope. Mēs iesakām periodiski pārbaudīt, vai jūsu pārsega slēdzene darbojas pareizi. Ja slēdzene griežas  grūtī, iespējams, slēdzene ir jāieeļļo. Lielākā detaļa pārsega slēdzeņu ir mehāniska tipa. Ja Jūsu auto slēdzene ir mehāniska, ir nepieciešams periodiski kopt tās mehānismu, notīrot dažādus netīrumus vai putekļus.

Biežākie slēdzenes bojājumi

Visbiežāks pārsega slēdzenes  bojājums rodas ilgstošas vai ļoti biežas lietošanas dēļ – slēdzenes mehānismi vienkārši nolietojas. Slēdzene var tikt bojāta arī tad, ja negadījuma laikā virsbūvi ietekmēja spēcīgs trieciens. Ja lielākā detaļa slēdzenes detaļu ir izgatavotas no metāla, slēdzene galu galā var sākt strēgt korozijas dēļ. Jebkurā gadījumā, ja pamanāt, ka slēdzenes darbība kļūst arvien problemātiskāka, ir vērts padomāt par šīs detaļas nomaiņu.

Apmeklējot Signeda interneta veikalu, mūsu preču katalogā varat ātri un ērti atrast savam auto piemērotus dzinēja pārsegus un to atvēršanas vai aizslēgšanas mehānismu detaļas. No pārsega slēdzenēm līdz pārsega rokturiem un trosītēm. Mēs piedāvājam kvalitatīvas detaļas gan no oriģinālajiem, gan neoriģinālajiem ražotājiem un saviem klientiem nodrošinām plašu preču izvēli.