LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Bamperi un to daļas

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas BAMPERI UN TO DAĻAS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Bamperi

Bamperi un to daļas ir automašīnas virsbūves daļas, kas ne tikai piešķir transportlīdzeklim labu estētisko izskatu, bet arī nodrošina labāku aerodinamiku. Virsbūves bamperiem (sauktiem arī par “buferiem”) ir arī cits mērķis. Gājējiem iekļūstot autoavārijā, bamperis samazina iespējamo kaitējumu gājēja veselībai.

Mūsdienu automašīnu bamperi ir izgatavoti no mīkstākiem materiāliem, piemēram, ABS plastmasas vai polikarbonāta. Tomēr tas ne vienmēr bija tā. Mūsdienu bampera dizains un ražošanas metodes būtiski atšķiras no šīs daļas pirmajām versijām. Pirmo reizi bampera prototips tika prezentēts tālajā 1901. gadā. Bampera idejas autors Frederiks Simms to izgatavoja no gumijas. Likumsakarīgi, ka, ražojot ātrākas un manevrējamākas automašīnas, bija nepieciešami arī spēcīgāki bamperi. Pirmie tērauda bamperi tika ražoti ap 1915. gadu. Kopš tā laika ir sācies nepārtraukts šīs detaļas uzlabošanas process.

Šodien Signeda mājaslapas bamperu kategorijā Jūs atradīsiet visas modernākās auto detaļas, kas palīdzēs nokomplektēt spēcīgu un drošu priekšējo vai aizmugurējo bamperi. Mēs piedāvājam klientiem tādas detaļas kā:

Priekšējais/aizmugurējais bamperis – daļa, kas nodrošina aizsardzību auto detaļām, vadītājam un citiem satiksmes dalībniekiem. Automašīnu bamperus var izgatavot ne tikai no plastmasas, polikarbonāta, bet arī no autoindustrijā populāriem poliestera sveķiem vai alumīnija sakausējumiem.

Bampera kronšteini ir daļa, kas notur bamperi piestiprinātu pie korpusa. Bampera kronšteini un to stiprinājumi ir atkarīgi no automašīnas modeļa. Kronšteini parasti tiek piestiprināti pie automašīnas spārna.

Bampera pastiprinātājs - saukts arī par “kengurjatņiku”. Tas absorbē triecienu avārijas laikā un pasargā motora nodalījumu no nopietnākiem bojājumiem. Bampera pastiprinātājs parasti ir izgatavots no tērauda vai alumīnija.

Bampera spoileris ir bampera apakšējā daļa, kas piešķir automašīnai labāku izskatu un aizsargā transportlīdzekļa apakšējo daļu no netīrumiem un mitruma.

Miglas luktura vāciņš/rāmis - šo detaļu izvēli nosaka Jūsu auto konfigurācija. Ja automašīnai ir miglas lukturi, nepieciešams arī miglas lukturu rāmis. Ja automašīnai nav integrētu miglas lukturu, šīs vietas aizpildīšanai tiek izmantots miglas lukturu vāciņš.

Lukturu mazgātāja vāciņi ir vāciņi, kas nosedz priekšējo lukturu mazgātāja sprauslas. Šīs daļas uzstādīšana ir atkarīga arī no automašīnas aprīkojuma un lukturu veida.


Kā izvēlēties bamperi savai automašīnai?

Lai pareizi aizsargātu transportlīdzekli un satiksmes dalībniekus, ir ļoti svarīgi izvēlēties savam transportlīdzeklim piemērotu bamperi. Šeit ir daži kritēriji, pēc kuriem izvēlēties visizplatītākos automašīnu bamperus.

Markas un modeļa saderība. Ir ārkārtīgi svarīgi, lai jūsu izvēlētais bamperis būtu saderīgs ar automašīnas marku un modeli. Vienkāršākais veids, veicot meklēšanu, ir izvēlēties dažādas automašīnas bampera iespējas, pamatojoties uz šiem kritērijiem. Tas nodrošinās, ka jaunie bamperi ideāli atbildīs auto ražotāja nodrošinātajiem tehniskajiem parametriem un stiprinājuma vietām. Bamperis, kas ir stabils un perfekti pieskaņots automašīnas izmēriem, efektīvi pildīs savas būtiskās funkcijas. Tāpat pareizi izvēlēti bamperi (visticamāk) stilistiski daudz labāk pieskaņosies auto virsbūves dizainam.

Izturība un kvalitāte. Mūsdienās bamperi arvien biežāk tiek izvēlēti tikai to estētisko īpašību dēļ. Mazāk tiek ņemta vērā detaļas kvalitāte un izturība. Tāpēc plastmasas bamperi  ir ļoti populāri. Jā, tie ir vieglāki, vieglāk nomaināmi, elastīgāki, izturīgāki pret koroziju un (bieži vien) lētāki. Tomēr plastmasas bamperi ļoti slikti aizsargā automašīnu un tā dzinēju no triecieniem sadursmes laikā. Arī šie bamperi ar laiku zaudē savu sākotnējo krāsu un deformējas, pastāvīgi pakļaujoties tiešiem saules stariem.

Ja vēlaties, lai jūsu automašīnas bamperis uzticamāk aizsargātu jūs un jūsu automašīnu no dažādiem triecieniem un sadursmes bojājumiem, ir vērts apsvērt metāla bampera iegādi. Protams, ja šādu bamperi var izvēlēties savam auto modelim. Mūsdienās metāla bamperis jeb “buferis” parasti ir izgatavots no alumīnija sakausējumiem vai tērauda. Protams, šādas detaļas galvenās priekšrocības ir izturība un stingrība. Protams, metāla bamperiem ir arī savi trūkumi. Tie sver daudz, laika gaitā tiek pakļauti korozijai, un to remonts ir dārgāks.

Ja vēlaties iegādāties spēcīgus bamperus, bet nevēlaties, lai šīs detaļas būtu smagas, varat izvēlēties bamperus, kas izgatavoti no termoplastiska poliuretāna vai pastiprinātas plastmasas kompozītmateriāliem. Tie ir izgatavoti tā, lai nodrošinātu augstu detaļas izturības līmeni un optimālu aizsardzību pret spēcīgākiem triecieniem. Protams, plastmasa nesasniedz augstas kvalitātes metāla bamperu stiprības līmeni. Tomēr kopējā svara, stingrības un izturības prêt koroziju attiecība poliuretāna un plastmasas bamperos ir ārkārtīgi laba.

Papildu aizsardzības īpašības. Dažiem bamperiem var būt papildu aizsardzības funkcijas un detaļas. Piemēram, sānu aizsargsloksnes vai labāka triecienu absorbcijas sistēma. Daļas parasti ir redzamas ar neapbruņotu aci, un ražotājs detaļas aprakstā atzīmē izcilās un aizsargājošās īpašības.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažus automašīnu modeļus var aprīkot tikai ar oriģinālajiem bamperiem, ko piedāvā autoražotājs vai tā partneri. Ja jums ir šaubas par bamperu saderību, ir svarīgi konsultēties ar profesionāliem izplatītājiem vai ražotāja pārstāvjiem. Tas ļaus izvēlēties savam transportlīdzeklim piemērotāko bamperi. 


Bamperu apkope

Lai vieglās automašīnas un to bamperi jūs ilgi priecētu ar savu kvalitatīvo izskatu, ļoti svarīga ir pareiza automašīnas un tā virsbūves daļu apkope. Bamperi un bamperu daļas pilda ne tikai aizsargājošu, bet arī estētisku funkciju, tāpēc iesakām pievērst pietiekamu uzmanību šo virsbūves daļu kopšanai. Tālāk ir sniegtas dažas bampera apkopes pamatvadlīnijas. Ievērojot tos, jūs nodrošināsiet lielisku bamperu stāvokli un izskatu.

Regulāra tīrīšana. Netīrumus, putekļus un dažādas nogulsnes, kas nokļūst uz bamperiem braukšanas laikā, vislabāk notīrīt, izmantojot mīkstus tīrīšanas līdzekļus un maigus šķidrumus (universālo virsbūves tīrīšanas līdzekli, tīru vai destilētu ūdeni, ūdens un ziepju maisījumu). Izvairieties no ķīmiskām vielām, kas spēcīgi reaģē ar dažādām virsmām. Nepareizi izvēlēti tīrīšanas līdzekļi var sabojāt bampera virsmu.

Pulēšana un aizsardzība. Bamperu virsma pēc ilgstošas lietošanas ir klāta ar dažādām skrāpējumiem un mikroplaisām. Ar vienkāršu tīrīšanu šajā gadījumā nepietiek. Bamperi ir pulējami. Tādējādi tiek novērsti mazākie defekti, kas, laikus nenovēršot, var pārvērsties par nopietnākām plaisām un ieplīšanām. Pulēšanas darbi parasti tiek veikti speciālajos servisos.

Jaunus vai svaigi pulētus bamperus un bamperu daļas var pārklāt ar šķidriem vai plēves tipa aizsargpārklājumiem. Tādā veidā daļa tiek daļēji pasargāta no skrāpējumiem, plaisām, meteoroloģisko faktoru negatīvās ietekmes, kā arī tiek uzlabots bampera estētiskais izskats.

Aizsardzība pret koroziju. Ja jūsu izmantotie bamperi ir metāla, tie ir pienācīgi jāaizsargā no rūsas. Īpašs aizsargvasks vai plēve un regulāra skrāpējumu noņemšana var palīdzēt novērst koroziju. Taču, ja rūsa jau ir skārusi bamperi, ieteicams to pareizi noņemt un regulāri pārbaudīt bampera stāvokli. Ja rūsa ir veca un izplatījusies pa visu bufera virsmu, labāk ir nomainīt šādu daļu.

Signedas interneta veikalā bamperu cenas ir ārkārtīgi pievilcīgas. Pārdodam gan oriģinālo, gan neoriģinālo ražotāju bamperus un to daļas. Sadarbība ar vairāk nekā 50 auto detaļu un auto preču ražotājiem garantē ārkārtīgi plašu bamperu un to daļu klāstu, kas piemērots dažādām automašīnu markām un modeļiem.