LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Stabilizatora stienis

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas STABILIZATORA STIENIS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Stabilizatora stienis

Kad jūsu automašīnas šasija sāk radīt dīvainus trokšņus, to var izraisīt nodilis stabilizatora stienis. Ja nepieciešams nomainīt šo detaļu, to ērti varēsiet atrast Signeda interneta veikalā, kas piedāvā īpaši plašu auto detaļu izvēli.


Stabilizatora stieņa mērķis

Šī daļa savieno stabilizatoru ar citiem šasijas mehānismiem. Tikmēr stabilizatora gumijas ir uzmontētas uz stabilizatora stieņu galiem, lai nodrošinātu pareizu saskari starp atsevišķām stabilizatora sistēmas daļām. Stabilizatoru gumijas palīdz  samazināt vibrāciju, vienlaikus samazinot arī troksni automašīnā.

To mērķis ir nodrošināt, lai mašīna manevrētu vienmērīgi un būtu stabila pagriezienos vai braucot pa nelīdzenu ceļu.


Stabilizatora stieņa bojājuma pazīmes

Kad šī daļa nolietojas, automašīnas šasijā parādās klaudzēšanas skaņa. Tas ir saistīts ar faktu, ka, nodilstot stieņa daļām, tas kļūst vaļīgs. Vaļīgs stabilizatora stienis, it īpaši braucot ar lielāku ātrumu pa nelīdzeniem ceļiem, sāk klauvēt.

Turklāt, ja šī daļa ir bojāta, automašīna kļūst mazāk manevrējama. Citiem vārdiem sakot, jūs sākat izjust nestabilitāti, it īpaši pagriezienos.

Stabilizatora stieņa bojājums var izraisīt arī nevienmērīgu riepu nodilumu.

Vēl viena šī bojājuma pazīme  ̶ samazināta bremzēšanas veiktspēja.

Ja pamanāt šīs pazīmes, iesakām nekavēties: iespējams, būs jāmaina stabilizatora stienis.


Tos plašā klāstā atbilstoši auto modelim par izdevīgu cenu varat atrast internet  ̶  signeda.lt.