LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Parkošanās sensors

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas PARKOŠANĀS SENSORS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Parkošanās sensori

Parkošanās sensori ir parkošanās sistēmas komponenti. To, tāpat kā visas parkošanās sistēmas mērķis – palielināt braukšanas komfortu un drošības līmeni. Parkošanās sensori visbiežāk tiek montēti automašīnas aizmugurējā bamperī, taču ir arī automašīnu modeļi, kuros tie ir arī priekšpusē. Priekšā tie tiek montēti tādēļ, lai būtu vieglām manevrēt. Parkošanās sensoriem ir divi galvenie to veidi:

  • ultraskaņas;
  • elektromagnētiskais.

Ultraskaņas parkošanās sensoru darbības princips – šie sensori izmanto ultraskaņas viļņus, lai izmērītu attālumu līdz apkārt esošajiem objektiem. Tie tiek montēti aizmugurējā, reizēm arī priekšējā bamperī, bet reizēm tiek noslēpti, režģos.

Elektromagnētisko parkošanās sensoru darbības princips – automašīnai sākot kustēties šķēršļa virzienā, tie to nofiksē un sūta signālu, ja mašīna turpina virzīties šķēršļa virzienā, paziņojums kļūst skaļāks, kamēr attālums līdz šķērslim pilnībā samazinās.

Ja ir pienācis laiks mainīt parkošanās sensorus, Jūsu automašīnai piemērotākos varat iegādāties internetveikalā vai ierasties mūsu veikalā.