LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Eļļas uzpildes vāciņš

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: Eļļas uzpildes vāciņš
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas EĻĻAS UZPILDES VĀCIŅŠ, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Eļļas uzpildes vāciņš

Eļļas uzpildes vāciņš ir neliela, bet svarīga automašīnas daļa. Tas spēlē būtisku lomu, nodrošinot, ka motoreļļa tiek droši uzglabāta un nav piesārņota.

Šis vāciņš ne tikai ļauj viegli ieliet eļļu, bet arī novērš tās noplūdi un netīrumu iekļūšanu motorā. Parasti eļļas iepildīšanas vāciņi ir izgatavoti no izturīgas plastmasas vai metāla, lai izturētu augstu temperatūru un spiedienu motorā.

To dizains un ražošanas materiāli ir uzlaboti kopš pirmo automašīnu parādīšanās, lai nodrošinātu augstāko blīvuma un izturības līmeni.

Kļūmes

Biežākie problēmas ir vāciņa nodilums vai bojājumi, kas var izraisīt tā blīvuma zudumu. Tas var izraisīt eļļas noplūdi vai gaisa iekļūšanu motorā, kas var izraisīt motora darbības traucējumus.

Vēl viena bieži sastopama problēma ir nepareiza vāciņa aizvēršana, kas var izraisīt eļļas noplūdi vai pat motora pārkaršanu. Ir svarīgi regulāri pārbaudīt eļļas iepildīšanas vāciņa stāvokli un pārliecināties, ka tas ir stingri pievilkts. Tas palīdzēs izvairīties no iespējamām motora problēmām un nodrošinās automašīnas pareizu darbību.