LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Apdares josla uz bagažnieka vāka

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas APDARES JOSLA UZ BAGAŽNIEKA VĀKA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Apdares josla uz bagažnieka vāka 

Visā pasaulē automašīnu īpašnieki katru gadu tērē gandrīz 100 miljardus dolāru eiro par dažādām apdares detaļām vien. Šī fakta iemesli ir viegli saprotami. Kādu laiku lietotas un nenomainītas automašīnas virsbūves detaļas ar laiku ir apnikušas un sāk izskatīties slikti. Auto īpašnieki vēlas ieviest jaunas krāsas un stila izmaiņas, bet megrib mainīt virsbūves detaļas, kas labi kalpo. Šajā vietā lielisks risinājums var būt papildu virsbūves apdares detaļas. Viens no tiem ir apdares josla uz bagāžnieka vāka.

Mūsdienās no dažādiem metāliem vai izturīgākas plastmasas un gumijas izgatavotas bagāžnieka vāku apdares pirmo reizi automašīnās tika izmantotas jau 1910. gadā. Tieši tobrīd uz „Chevrolet Model 490“ tiks uzlikta pirmā bagāžnieka apdares josla. Ir vērts atzīmēt, ka pirmā apdares josla tika izmantota nevis kā estētiska veida, bet gan kā aizsargdetaļa, kurai vajadzēja aizsargāt bagāžnieka vāku no korozijas. Mūsdienu automašīnu virsbūvēm rūsas problēma šķiet arvien mazāk draudoša, un tāpēc šī detaļa tagad tiek izmantota tikai kā estētisks virsbūves elements.

Signedas interneta veikalā mūsu klienti var atrast visdažādākas virsbūves detaļas. Sākot ar tādām aizsargājošām detaļām kā lukturu blīvlente, beidzot ar estētiska izskata apdares joslām uz bagažnieka vāka, dažādiem spoileriem, restēm un līstēm. Pārdodam ne tikai virsbūves, bet arī dzinēju, šasiju, degvielas sistēmas detaļas un citas auto preces. Mūsu katalogā ir vairāk nekā 300 000 unikālu produktu, ko piegādā vairāk nekā 50 oriģinālie un alternatīvie piegādātāji. Parakstīts e-veikala klienti, kas apmeklē Signeeda veikalu, ir apmierināti ar plašu preču klāstu un konkurētspējīgo detaļu kvalitātes un cenas attiecību.