+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

spoguļi

Pirms meklējot detaļu, izvēlieties automašīnas marku un modeli. Tas atvieglos meklēšanu.

Ja rodas neskaidrības, vai spogulis derēs Jūsu izvēlētam automobilim vai nezināt, kā izvēlēties piemērotu detaļu, rakstiet menedžerim  izmantojot lodziņu ,,Tiešsaistes palīdzība!".

Spogulis - transportlīdzekļa ārpuses elements, kas paredzēts - lai  autovadītājs varētu redzēt vairāk. Spoguļi tiek pielāgoti tā, lai vadītājs varētu redzēt, kas notiek aiz transportlīdzekļa vai pat tā sauktajā aklajā zonā, t.i.  perifērajā redzes laukā.

Ir svarīgi, lai spogulis būtu pareizi noregulēts - atbilstoši vadītāja augumam, sēdvietai. Tomēr šī detaļa ir ļoti svarīga - redzamība ir viens no svarīgākajiem drošības faktoriem ceļā.

Spogulis var būt apsildāms, kas palīdz izvairīties no sniega tīrīšanas un apledojuma noņemšanas ziemas laikā. Tas var būt ar elektrohromisku apgaismojumu, kas samazina citu transportlīdzekļu izstarojamus atspulgus. Arvien vairāk jaunākas automašīnas ir aprīkotas ar spoguļa pagriezienu - ražotāji apgalvo, ka pagrieziens spogulī ir daudz svarīgāks un nozīmīgāks nekā pagrieziens automašīnas lukturos. Pēc ražotāju domām,  spogulis ar pagriezienu uzlabo automobiļa pamanāmību, manevrēšanas spēju - it īpaši tumsā.

Preces: 0

Nav izvēlēts neviens auto, izvēlieties auto, lai atrastu nepieciešamās detaļās.