LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Salona apsildes radiators

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas SALONA APSILDES RADIATORS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Salona apsildes radiators

Auto salona apsildes radiators ir ļoti svarīga daļa, kas atbild par siltuma pārnesi no dzinēja uz auto salonu. Siltuma līmeni automašīnas salonā  var regulēt arī caur automašīnas salona sildītāju un tā termostatu. Apsildes radiatora funkcija ir nodrošināt komfortu salonā esošajiem pasažieriem, kā arī novērst mitruma un kondensāta uzkrāšanos uz automašīnas logiem. Tas nodrošina gan komfortu, gan braukšanas drošību.

Iespējamas problēmas ar apsildes radiator

Salona apsildes radiatora nodilums, tāpat kā  citu dzinēja, strāvas ķēdes un apsildes sistēmas daļu, lielā mērā ir atkarīgs no tā lietošanas intensitātes. Ja lietojat vienu un to pašu apsildes radiatoru daudzus gadus, tas ne tikai zaudē apkures efektivitāti, bet arī var saskarties ar korozijas problēmu. Ja pamanāt nepārtrauktus traucējumus apsildes sistēmā un apsildes radiators ir novecojis, iespējams, ir pienācis laiks to mainīt.

Kad nomainīt salona apsildes radiatoru?

Tā saucamo salona “krāsni” – apsildes radiatoru var būt nepieciešams  nomaiņīt arī tad, ja redzat, ka salona apsildes funkcija nedarbojas labi, ir parādījušās noplūdes pazīmes un bojājumi. Auto salona apsildes sistēmas remonts, īpaši apsildes radiatora nomaiņa, bieži ir nepieciešams pēc dažādām sadursmēm un negadījumiem. Mehāniskie triecieni var spēcīgi ietekmēt detaļas hermētiskumu un apsildes radiatora efektivitāti.

Signeda interneta veikala katalogā par konkurētspējīgām cenām Jūs varat atrast ārkārtīgi plašu Jūsu auto modelim piemērotu apsildes radiatoru un citu apsldes sistēmas detaļu izvēli.