LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Mazgātāja sūknis

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas MAZGĀTĀJA SŪKNIS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Logu tīrītāja motors

Logu tīrītāja motors ir funkcionāla stikla tīrīšanas sistēmas sastāvdaļa, pateicoties kurai logu mazgāšanas šķidrumu var automātiski izsmidzināt uz tīrāmā auto priekšējā vai aizmugurējā stikla.

Tīrītāja motora darbību parasti kontrolē ar slēdžiem vai pogām uz stūres sviras. Kad vadītājs pagriež vai nospiež slēdzi, logu mazgāšanas sūknis iedarbina īpašu sūkni, pateicoties kuram logu mazgāšanas šķidrums no tvertnes pa šļūtenēm plūst uz pie logiem uzstādītajām smidzināšanas sprauslām. Sprauslas izsmidzina tīrīšanas šķidrumu, kvalitatīvi tīrītāji efektīvi attīra logu no dažādiem netīrumiem, savukārt salonā sēdošais vadītājs var izbaudīt tīri notīrītus logus, neizkāpjot no automašīnas un var droši braukt.

Logu tīrītāja motora veidi

Lai gan apspriesto logu tīrītāja motora darbības princips ir līdzīgs, ir divi dažādi šo motoru veidi – elektriskie un pneimatiskie. Elektromotora darbību nodrošina automašīnas elektriskās sistēmas enerģija. Tikmēr pneimatisko tīrītāja motoru darbina gaiss, ko piegādā no strādājoša automašīnas dzinēja.


Kā izvēlēties atbilstošu logu  tīrītāja motoru?

Ja domājat, kādu motoru - elektrisko vai pneimatisko - labāk izvēlēties, vispirms jāpievērš uzmanība svarīgākajiem izveles kritērijiem - detaļas saderībai ar Jūsu automašīnas modeli.

Ja pēc motora izvēles pēc šī kritērija Jūsu automašīnai būs piemērotas gan pneimatiskā, gan elektriskā motora versijas, ieteicām ātri izvērtēt savas vajadzības un cerības. Pneimatiskie motori bieži ir dārgāki un mazāk populāri nekā elektroniskie motori, taču tie ir daudz klusāki, tiem nepieciešama neliela apkope un tie ir ļoti uzticami. Elektroniskie motori ir lētāki un vieglāk uzstādāmi, un tie var izsmidzināt uz stikla daudz lielāku tīrīšanas šķidruma plūsmu, taču tie ir vairāk pakļauti atteicei un mazāk izturīgi pret rūsu.

Klientiem, kas apmeklē Signeda interneta veikalu, varam piedāvāt visdažādākas auto logu tīrīšanas sistēmu detaļas no alternatīviem un oriģināliem ražotājiem. Sākot ar tīrītājiem un to piederumiem, beidzot ar motoru un stikla mazgāšanas šļūtenēm. Mums nav šaubu, ka piedāvāto detaļu kvalitāte un cenu dažādība palīdzēs izvēlēties sev piemērotāko variantu.