LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Numura apgaismojums

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas NUMURA APGAISMOJUMS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Numura  apgaismojums

Numura  apgaismojums ir daļa no apgaismojuma sistēmas, kas uzstādīta pie aizmugurējiem lukturiem. LED numura  apgaismojums palīdz skaidri atpazīt un nolasīt automašīnas numura zīmes sliktas redzamības apstākļos (tumsā vai mākoņainā laikā).

LED numura apgaismojuma lukturis ir uzticami funkcionējoša un reti bojājama apgaismojuma sistēmas daļa. Problēmas ar šo lukturi bieži ir saistītas ar gaismas diožu izdegšanu dabiskā nodiluma vai elektriskās ķēdes savienojumu kļūmes dēļ.

Brīdinām, ka LED numura  apgaismojuma nomaiņa novecojušo un dabiski izdegušo spuldžu dēļ nav īpaši iespējama. LED tehnoloģijai raksturīga ilgmūžība – parasti šāda veida spuldzes numura apgaismojuma sistēmās kalpo vismaz 20 000 stundu. Tas nozīmē, ka. tad, ja braucat ar automašīnu katru dienu pat 8 st LED numura  apgaismojuma sistēmām ir jādarbojas labi vismaz 7 gadus.

Protams, lai nodrošinātu šādu ilgmūžību, svarīgi ir vairāki nosacījumi. Pats svarīgākais jebkurā gadījumā ir apgaismojuma lukturu izvēle atbilstoši to saderībai ar konkrēto auto modeli. Sakārtota automašīnas elektroapgādes ķēdes sistēma arī palīdz nodrošināt augstas kvalitātes apgaismojuma veiktspēju. Tāpat ļoti svarīgi, izvēloties apgaismojuma sistēmas, netaupīt uz kvalitātes rēķina un izvēlēties labi pazīstamu ražotāju radītas detaļas, kuras augstu vērtē citi pircēji.

Klienti, kas apmeklē Signeda interneta veikalu, var izvēlēties un pasūtīt visdažādākajiem auto modeļiem savietojamas apgaismojuma sistēmas detaļas. Sākot ar tādām detaļām kā numura apgaismojuma spuldzes LED sistēmām vai atpakaļgaitas lukturi, līdz apgaismojuma sistēmu vadības blokiem un galvenajiem priekšējiem un aizmugurējiem lukturiem. Pārdodam augstas kvalitātes auto detaļas no oriģinālajiem un alternatīvajiem ražotājiem, tāpēc esam pārliecināti, ka pērkot Signeda e-veikalā atradīsiet detaļas, kas atbilst vēlamajai kvalitātes un cenas attiecībai.