LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Gaisa kondicionēšanas josta

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: Gaisa kondicionēšanas josta
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas GAISA KONDICIONĒŠANAS JOSTA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Gaisa kondicionēšanas josta

Gaisa kondicionēšanas josta ir svarīga komponente, kas nodrošina šī ērtības elementa darbību.

Funkcijas

Gaisa kondicionēšanas josta ir atbildīga par enerģijas pārnešanu no dzinēja līdz kondicioniera kompresoram. Tas nodrošina efektīvu dzesēšanas procesu, ļaujot atdzist automobiļa iekšieni karstos apstākļos.

Ražošanas process

Lielākā daļa gaisa kondicionēšanas josta tiek izgatavotas no augstas kvalitātes sintētiskiem materiāliem vai izturīga kaučuka, kas jābūt izturīgiem, temperatūras svārstību izturīgiem un ilgmūžīgiem. Populārākie materiāli, no kuriem bieži vien tiek izgatavotas kondicioniera siksnas:

Kaučuks: lielākā daļa kondicioniera siksnas tiek izgatavotas no īpaša veida kaučuka, kas ir izturīgs pret nodilumu, deformācijām un lielām temperatūras atšķirībām. Kaučuks nodrošina siksnai nepieciešamo stiprumu un elastību.

Sintētiskie materiāli: Dažas mūsdienīgas siksnas tiek izgatavotas no sintētiskiem materiāliem, piemēram, poliuretāna vai poliamīda. Šie materiāli arī var izrādīties izturīgi pret nodilumu un ilgmūžīgi, kā arī vieglāki.

Stikla šķiedra: Dažas augstas kvalitātes kondicioniera siksnas var būt izgatavotas no stikla šķiedras armatūras, kas nodrošina papildu stiprumu un ilgmūžību.

Ražojot kondicioniera siksnas, bieži tiek izmantotas īpašas tehnoloģijas, piemēram, slīpēšana, impregnēšana vai citas materiālu apstrādes procedūras, lai nodrošinātu optimālus to darbības parametrus un ilgtermiņa izturību ekspluatācijas apstākļos.

Bojājumi

Iespējamie bojājumi un bojājumi: Lai gan automobiļa kondicioniera siksnas ir izturīgas, tās var piedzīvot dabisku nodilumu vai tikt bojātas mehāniski. Ierastie bojājumi ietver pārmērīgu spriegumu, plīsumu vai nezināmas skaņas no siksnas zonas.

Ņemot vērā automobiļa kondicioniera nozīmi mūsdienu automobiļos, pastāvīga šīs komponentes stāvokļa uzraudzība ir nepieciešama, lai izvairītos no nevēlamām neērtībām vadot.