LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Bampera spoileris

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas BAMPERA SPOILERIS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Bampera spoileris

Bampera spoileris ir ļoti iecienīta rezerves daļa ne tikai auto entuziastu vidū, bet arī auto īpašnieku vidū, kuri novērtē auto estētisko izskatu. Bampera spoileris, kas ir pareizi izvēlēts atbilstoši automašīnas virsbūvei, ne tikai piešķir automašīnai skaistāku izskatu, bet arī nedaudz uzlabo tā virsbūves aerodinamiskās īpašības. Augstas kvalitātes priekšējais vai aizmugurējais spoileris samazina gaisa pretestību braukšanas laikā. Tāpat spoileris var darboties kā papildu aizsardzība sadursmju gadījumā, palīdzot bamperim vieglāk absorbēt virsbūves triecienu spēku.


Spoileru izgatavošana un izvēle

Autovadītāji, kuri nolemj iegādāties modernus bamperu spoilerus, pamana, ka šīs rezerves daļas parasti tiek izgatavotas no īpašas plastmasas, oglekļa šķiedras vai vieglajiem metāliem. Izvēloties šādus materiālus, tiek nodrošināts mazs spoilera svars, kas ir ļoti svarīgs aspekts automašīnas aerodinamiskās efektivitātes un manevrēšanas spējas saglabāšanai. Izvēloties šos ražošanas materiālus, tiek nodrošināta arī lielāks spoilera plastiskums un izturība. 

Iegādājoties jaunu automašīnu, bieži vien ir iespēja pasūtīt spoilerus kā papildu rūpnieciskās  komplektācijas papildinājumu. Lai izvēlētos pareizos spoilerus lietotam auto, ļoti svarīgi ir pievērst uzmanību transportlīdzekļa virsbūves tipam un modelim. 

Signeda interneta veikala katalogā varat izvēlēties no liela skaita labas kvalitātes priekšējo un aizmugurējo spoileru populāriem modeļiem. Vienkāršs pasūtīšanas process, konkurētspējīgas preču cenas un plašs sortiments palīdzēs vienuviet atrast visas Jūsu automašīnai nepieciešamās auto rezerves daļas un auto preces.