LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Ksenona bloks

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: Ksenona bloks
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas KSENONA BLOKS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Ksenona  bloks

Ksenona  bloks ir svarīga automašīnas apgaismojuma sistēmas sastāvdaļa, kas nodrošina apgaismojuma enerģijas piegādi no automašīnas elektriskās ķēdes uz ksenona tipa spuldzēm. Kad, iedarbinot automašīnu, automātiski ieslēdzas ksenona bloks, spuldzē esošā ksenona gāze aizdegas un sāk spīdēt bloka piegādātās elektrības dēļ.

Galvenie ksenona bloku ieslēgšanas veidi

Uzstādot ksenona lukturus un to blokus automašīnā, var izvēlēties no vairākiem dažādiem apgaismojuma bloka ieslēgšanas veidiem. Papildus jau apspriestajai automātiskajai aktivizēšanai, iedarbinot automašīnu, bloku aktivizēšanu/deaktivizēšanu var regulēt ar īpašu pogu, kas uzstādīta (vai atrodas) uz automašīnas stūres. Dažkārt ir iespējams arī izvēlēties adaptīvo apgaismojuma ieslēgšanas veidu: ksenona blokos var izmantot īpašus gaismas sensorus, kas reaģē uz vidi un ieslēdzas, kad ārā kļūst tumšs.

Statistiski ksenona spuldzes,kas ir aptuveni 2-3 reizes gaišākas par halogēna spuldzēm un patērē par 20-30 procentiem mazāk enerģijas, ievērojami uzlabo braukšanu un ceļa redzamību tumsā. Ņemot vērā šīs ksenona lukturu priekšrocības, arvien vairāk autoražotāju visā pasaulē izvēlas uzstādīt ksenona tipa apgaismojuma sistēmas jaunražotajām automašīnām.

Signeda interneta veikalā mūsu klienti var atrast dažādas apgaismojuma sistēmas daļas, kas pielāgotas viņu  auto. LED, halogēna un ksenona tipa lukturi un to stikli, spuldzes, lukturu bloki un lukturu vadības bloki. Visas šīs un citas auto detaļas, kas nodrošina kvalitatīvu apgaismojumu, varat atrast mūsu e-veikalā. Mēs pastāvīgi papildinām katalogu, kurā ir vairāk nekā 300 000 auto detaļu un auto preču, ar oriģinālo un alternatīvo ražotāju precēm. Tieši tāpēc pircējiem varam garantēt ne tikai daudzveidīgus piedāvājumus, bet arī konkurētspējīgas cenas.