LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Akseleratora kabelis

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas AKSELERATORA KABELIS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Akseleratora kabelis

Akseleratora kabelis ir būtiska automašīnas dzinēja vadības sistēmas sastāvdaļa. Tas tieši savieno akseleratora pedāli ar dzinēja droseli, ļaujot vadītājam regulēt dzinēja jaudu un ātrumu. Kad vadītājs nospiež akseleratora pedāli, kabelis velk droseli, to atverot, ļaujot dzinējā ieplūst vairāk gaisa un palielinot dzinēja griezes momentu.

Akseleratora kabelis parasti ir izgatavots no izturīga tērauda stieples un pārklāts ar aizsargājošu apvalku, lai nodrošinātu ilgmūžību un uzticamu darbību. Tas tiek ražots, izmantojot specializētus ražošanas procesus, kas ietver stieples stiepšanu, formēšanu un apvalku ražošanu.

Šī sastāvdaļa parādījās automašīnās kā nepieciešama daļa, lai efektīvi kontrolētu dzinēja jaudu. Akseleratora kabelis ir viena no svarīgākajām saites starp vadītāju un dzinēju, nodrošinot kontroli un reakciju braukšanas laikā.

Defekti

Laika gaitā kabelis var nolietoties, salūzt vai kļūt vaļīgs, kas var radīt problēmas ar dzinēja vadību, piemēram, nevienmērīgu paātrinājumu vai grūtībām uzturēt ātrumu. Turklāt netīrumi un korozija var arī traucēt kabeļa darbību.

Regulāra akseleratora kabeļa pārbaude un apkope var nodrošināt vienmērīgu un efektīvu dzinēja vadību. Tas ir svarīgi ne tikai komfortablai braukšanai, bet arī vispārējai automašīnas darbības drošībai un uzticamībai.