LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Eļļas filtri

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas EĻĻAS FILTRI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Eļļas filtrs


Eļļas filtrs ir neatņemama dzinēja eļļošanas sistēmas daļa. Filtra galvenais mērķis ir saglabāt pēc iespējas tīrāku auto eļļu un filtrēt to no netīrumiem, metāla, putekļu daļiņām un citiem nosēdumiem. Eļļas filtrs neļauj šīm daļiņām iekļūt dzinēja sistēmā. Tas samazina detaļu nodilumu, berzi un uztur optimālu dzinēja efektivitātes līmeni. Labs eļļas filtrs arī palīdz uzlabot dzinēja veiktspēju un uzturēt optimālu dzinēja temperatūru.


Kad ir labākais laiks eļļas filtra maiņai?

Eļļas filtra maiņas biežums ir atkarīgs no izvēlētā eļļas veida. Eļļas filtru ieteicams mainīt motoreļļas maiņas laikā, vidēji ik pēc 10 000 - 15 000 nobrauktiem kilometriem. Protams, šis ieteikums ir aptuvens. Eļļu un tās filtru automašīnā ieteicams nomainīt atbilstoši auto ražotāja ieteikumiem vai transportlīdzekļa apskatē iegūtajai informācijai. Mēs iesakām pievērst uzmanību arī jūsu automašīnas ekspluatācijas apstākļiem.


Labākie eļļas filtri

Eļļas filtri var būt mehāniski, gravitācijas, centrbēdzes vai magnētiskie atkarībā no filtrēšanas procesa. Katram filtra veidam ir unikālas priekšrocības. Tiem, kuri vēlas uzzināt, kā izvēlēties piemērotāko eļļas filtru, esam sagatavojuši dažus noderīgus padomus.

  1. Pārbaudiet automašīnu ražotāju ieteikumus.
    Katra modeļa dzinēja specifikācijas vienā vai otrā aspektā ir unikālas. Izvēloties eļļas filtru, iesakām pievērst uzmanību ieteicamai informācijai, ko atradīsiet ražotāja sniegtajā automašīnas apkopes grāmatā.
  2. Pievērsiet uzmanību filtra tehniskajām specifikācijām.
  3. Ja braucat ar vieglo automašīnu, eļļas filtram eļļā vajadzētu notvert daļiņas, kuru izmērs ir no 5 mikroniem. Nākamreiz izvēloties eļļas filtru, noteikti pārbaudiet šo filtra darbības tehnisko parametru.

Svarīgs kritērijs ir arī eļļas filtra cena. Tomēr, izvēloties, iesakām prioritāti piešķirt tehnisko specifikāciju analīzei.

Signeda interneta veikalā Jūs atradīsiet dažāda veida eļļas filtrus savam auto par ļoti labām cenām.