LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Auto stikli

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas AUTO STIKLI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Automašīnu logi

Pareizi izvēlēti auto logi ne tikai pasargā pasažierus no ārējiem vides faktoriem (putekļi, troksnis, lietus). Kvalitatīvi auto logi palīdz vadītājam uzturēt labu redzamību uz ceļa. Ieplaisājis vai saplīsis logs apdraud ne tikai autovadītāja, bet arī apkārtējo dzīvību, jo ne tikai pasliktinās redzamība, bet arī tiek novērsta viņa uzmanība.

Kam pievērst uzmanību, izvēloties auto logus?

Ļoti svarīgi ir izvēlēties automašīnas logus atbilstoši automašīnas markai, modelim un aprīkojumam (uz stikla uzstādītajiem sensoriem ir nepieciešamas speciāli sagatavotas zīmes. Nokrišņu sensors, tālās gaismas sensors, stikla apsilde - tās ir tikai dažas funkcijas, kas ir svarīgas kas jāņem vērā, izvēloties priekšējo vai aizmugurējo logu.

Arī automašīnu logu cena daudziem klientiem ir būtisks izvēles kritērijs. Ievērojam, ka pircējus, kuri nereti lielu nozīmi piešķir cenai, daudz mazāk interesē stikla ražotājs un detaļu, ražošanas materiālu un tehnoloģiju kvalitāte. Iesakām, pērkot auto logus (vai citas detaļas), ņemt vērā preces cenas un kvalitātes attiecību. Tādā veidā daudz labāk novērtēsiet stikla kvalitāti, ražotāja sniegtās garantijas un ieteikumus.

Galvenie logu veidi

Auto stikli ir izgatavoti tā, lai tie izturētu spēcīgākus triecienus un lielākas slodzes. Logus iedala divās galvenajās grupās:

Laminēta stikla logs - izgatavots no divām vai vairākām augstas kvalitātes stikla loksnēm, starp kurām ievietots īpašs plastmasas slānis. Pateicoties šai ražošanas tehnoloģijai, auto stikls var izturēt vēl spēcīgākus triecienus, un, saplīstot, tas labāk saglabā savu viengabalainību un nesadalās mazās lauskās. Šī iemesla dēļ sadursmes gadījumā pasažieri ir labāk pasargāti no ievainojumiem, ko izraisa stikla plīsumi.

Galvenie laminētā stikla trūkumi ir stikla svars un izmaksas. Laminēta stikla logi ir salīdzinoši smagi un diezgan dārgi. Laminētais stikls nereti ir masīvāks, pateicoties tā ražošanas tehnoloģijai, un šī iemesla dēļ to var būt grūti uzstādīt atsevišķās automašīnās.

Rūdīta stikla logi ir speciāli rūdīti stikli, kas pēc spēcīga trieciena saplīst lielākos fregmentos, nevis sīkās lauskās. Šī iemesla dēļ izsists rūdīts stikls var radīt lielāku traumu risku automašīnas pasažieriem negadījuma laikā. Protams, ir vērts atzīmēt, ka rūdītais stikls parasti ir triecienizturīgāks un vieglāks nekā laminētais stikls. Taču daudz biežāk dažādu skrāpējumu vai nelielu iedauzījumu gadījumā nepieciešams nevis šos stiklus labot, bet gan nomainīt rūdītā stikla logus ar jauniem.

Signeda interneta veikala katalogā varat ērti un ātri izvēlēties dažādus savam auto modelim pielāgotus auto logus un to piederumus. Pārdodam auto logus dažādiem auto modeļiem. Plašs sortiments (vairāk nekā 300 000 auto detaļu un auto preču) un konkurētspējīga cena palīdzēs iegādāties auto detaļas atbilstoši vēlamajai kvalitātes un cenas attiecībai.