LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Enģeļu acu led gredzeni

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: Enģeļu acu led gredzeni
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas ENĢEĻU ACU LED GREDZENI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Enģeļu acu led gredzeni

Angel eyes lampiņas ir populāra automašīnu apgaismojuma tehnoloģija, kas ne tikai uzlabo redzamību, bet arī piešķir transportlīdzeklim stilīgu izskatu. Šīs lampiņas tiek montētas priekšējos lukturos, radot iespaidīgu angel eyes LED gredzenu efektu. Izgatavotas no augstas kvalitātes LED gaismām, angel eyes lampiņas nodrošina ilgmūžību un efektivitāti. LED gaismas ir pazīstamas ar savu spilgtumu un zemu enerģijas patēriņu, piedāvājot modernu un enerģiju taupošu apgaismojumu automašīnām. Šīs lampiņas parādījās automašīnās 2000. gadu sākumā un ātri kļuva par iecienītu izvēli starp auto entuziastiem. Tās ne tikai uzlabo braukšanas drošību naktī, bet arī piešķir automašīnai unikālu un pamanāmu stilu.

Bojājumi

Neskatoties uz to izturību, angel eyes lampiņas un LED gredzeni var saskarties ar dažādiem bojājumiem. Visbiežākie bojājumi ir saistīti ar LED gaismas diodu bojājumiem, spilgtuma samazināšanos vai nepareizu gaismas spektra uzturēšanu. Nepareiza montāža vai augsts mitrums var izraisīt arī elektriskās ķēdes problēmas. Ir svarīgi pareizi uzturēt un regulāri pārbaudīt automašīnas angel eyes lampiņas, lai nodrošinātu to ilgmūžību un uzticamību. Tas ne tikai palielina jūsu automašīnas estētisko vērtību, bet arī nodrošina drošu braukšanu tumsā.