LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Durvju eņģes

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: Durvju eņģes
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas DURVJU EŅĢES, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Auto durvju eņģes

Automašīnas durvju eņģes ir svarīga durvju funkcionāla sastāvdaļa, pateicoties kurām automašīnas durvis ir ne tikai stabili piestiprinātas pie virsbūves, bet tās arī var viegli un ērti atvērt. Eņģēm jābūt pietiekami izturīgām, lai izturētu durvju svaru (kas vidēji sver 15-20 kg) un atbilstošas slodzes to atvēršanas laikā. Tāpēc eņģes parasti ir izgatavotas no īpaši izturīga tērauda vai alumīnija. Tirgū ir arī eņģes no speciālas plastmasas, kas parasti ir krietni lētākas, taču arī to izturība un uzticamība ir zemāka.

Kā izvēlēties pareizās durvju eņģes?

Lai uzreiz izvēlētos kvalitatīvas durvju eņģes un pēc dažām nedēļām tiešsaistes meklēšanā ne nevajadzētu ievadīt tādus vaicājumus kā "auto durvis neaizveras vai neatveras" vai "durvju remonts", iesakām pievērst uzmanību vairākiem būtiskiem kritērijiem.

Pirmkārt, vienkārši nepieciešams izvēlēties konkrētajam Jūsu auto modelim saderīgas durvju eņģes. Tādā veidā tiks garantēts gan pareizs stiprinājuma punktu izvietojums eņģēs, gan dažādu detaļas izmēru saderība ar tiem atstāto vietu automašīnas virsbūvē. Eņģes mehāniskā stiprība un spēja izturēt paredzētās svara slodzes ir atkarīga ne tikai no ražošanas materiāliem, bet arī no detaļas konstrukcijas. Ražotāji, kas izstrādā daļu, pamatojoties uz konkrētiem automašīnu modeļiem, cenšas to optimāli pielāgot paredzētās mašīnas vajadzībām.

Tāpat iesakām ņemt vērā detaļas ražotāja reputāciju, eņģēm sniegtās garantijas. Ja jums ir pietiekami daudz laika, varat arī painteresēties, kā konkrētais detaļas ražotājs pārbaudījis savu produktu pirms piedāvāšanas pārdošanā.

Durvju regulēšana

Pēc pareizo durvju eņģu izvēles tikpat svarīgi ir kvalitatīvi uzstādīt eņģes un pēc tam pareizi noregulēt durvis. Ja pašam nav pietiekamas kompetences un pieredzes, ir vērts vērsties pēc palīdzības autoservisā. Tur profesionāļi ne tikai ātri uzstādīs jaunas eņģes, bet arī pareizi noregulēs.

Pēc veco eņģu nomaiņas ar jaunām tālāk tiek veikta eņģu skrūvju regulēšana. Optimāli noregulēto durvju pozīcija ne tikai nodrošina vienmērīgu to atvēršanas un aizvēršanas procesu, bet arī garantē salona hermētiskumu un labāku skaņas izolāciju.

Signeda interneta veikalā Jūs varat ērti iegādāties savam auto modelim pielāgotas durvis un to detaļas. Mūsu klāstā esošie durvju ierobežotāji, durvju rokturi, eņģes un citas detaļas ir paredzētas dažādiem automašīnu modeļiem. No populārākajiem Audi, BMW, Volkswagen, Mercedes  līdz Ford, Peugeot, Mazda, Citroen un citu ražotāju modeļiem. Signedas veikala katalogā atradīsiet vairāk nekā 300 000 unikālu auto detaļu un auto preču. Konkurētspējīgas cenas, izcila kvalitāte un ātra un raita pasūtījumu piegāde – tās ir priekšrocības, ko bauda klienti, kuri izvēlas Signedu.