LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Bremžu pedāļa sensors

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: Bremžu pedāļa sensors
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas BREMŽU PEDĀĻA SENSORS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Bremžu pedāļa sensors

Bremžu pedāļa sensori ir svarīga automašīnas bremzēšanas sistēmas daļa, nodrošinot vadītājam spēju kontrolēt bremzēšanu. Šie sensori palīdz optimizēt bremzēšanas sistēmu, nodrošinot vienmērīgu un drošu bremzēšanu. Viena no svarīgākajām bremžu pedāļa sensora funkcijām ir atbalsts elektroniskajai stabilitātes kontroles sistēmai. Sensori nodod informāciju par vadītāja bremzēšanas darbībām, ļaujot elektroniskajām sistēmām dinamiski pielāgot bremzēšanas spēku katram ritenim. Tas uzlabo automašīnas vadāmību un drošību, īpaši dažādos ceļa apstākļos.

Turklāt šie sensori piedalās aktīvās automašīnu drošības sistēmās, piemēram, avārijas bremzēšanas sistēmā (angliski AEB), kas automātiski apstādina automašīnu, ja tiek atklāta bīstama situācija un vadītājs tam nepiešķir pietiekami lielu uzmanību.

Pirmie bremžu pedāļa sensori parādījās kopā ar mehānisko bremzēšanas sistēmu attīstību 20. gadsimtā. Ar tehnoloģiju attīstību šie sensori kļuva par daļu no elektroniskās vadības sistēmas, ļaujot efektīvāk pārvaldīt bremzēšanu un uzlabot automašīnas drošību.

Ražojot bremžu pedāļa sensorus, tiek izmantoti augstas kvalitātes sensori un elektronikas komponenti. Tie tiek ražoti tā, lai būtu uzticami, ilgmūžīgi un izturīgi pret ekstrēmiem apstākļiem. Šie sensori ir neatņemama mūsdienu automašīnu drošības sistēmu daļa.

Bojājumi

Neskatoties uz progresu, iespējami dažādi bojājumi, piemēram, sensoru defekti vai elektronisko sistēmu kļūdas. Šādas problēmas var radīt nopietnus draudus vadītājam un pasažieriem. Regulāras tehniskās apkopes procedūras palīdz izvairīties no iespējamām kļūmēm un nodrošina, ka bremžu pedāļa sensori darbojas efektīvi.