LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Dienas gaitas lukturi 

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas DIENAS GAITAS LUKTURI , vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Dienas gaitas lukturi

Dienas gaitas lukturi ir automašīnas apgaismojuma daļas, kuru galvenais mērķis ir uzlabot diennakts laikā transportlīdzekļa redzamību. Tieši diennakts gaišajā laikā automašīnas galveno lukturu izstarotās gaismas intensitāte ir mazāka. Dienas gaitas lukturi,  kuru lielākā daļa mūsdienās ir izgatavoti ar LED tehnoloģiju, nodrošinās, ka jūsu automašīna ir labāk redzama citiem satiksmes dalībniekiem.


Prasības dienas gaitas lukturiem

Dienas gaitas lukturi automašīnām ir paredzēti lietošanai tikai dienas laikā. Tiem jābūt ES prasībās noteiktiem sertifikātiem un marķējumiem. Uz lukturiem ir jānorāda pilni sertifikācijas numuri. Svarīgi ir arī dienas gaitas lukturu marķējuma burtu saīsinājumi. Marķējums “RL” liecina, ka dienas gaitas lukturi atbilst izstarotās dienas gaismas normām un neapžilbinās citus satiksmes dalībniekus. “E” zīme norāda, ka tos var uzstādīt automašīnās.

Uzstādīto dienas gaitas lukturu augstums no zemes nedrīkst būt mazāks par 250 mm un ne lielāks par 1500 mm. To attālums no automašīnas malas nedrīkst pārsniegt 400 mm. Svarīgs ir arī attālums starp abiem lukturiem. Mērot no to virsmu iekšējām malām, attālumam jābūt mazākam par 600 mm.

Signeda interneta veikalā plašā izvēlē var atrast kvalitatīvus auto dienas gaitas lukturus. Pietiek tikai norādīt sava auto marku un modeli, lai varētu ātri, ērti un par ļoti izdevīgu cenu iegādāties dienas gaitas lukturus savam auto.