LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

P21w led spuldzes

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: P21w led spuldzes
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas P21W LED SPULDZES, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

21W LED spuldzes

21W LED spuldzes ir kļuvušas par populāru izvēli automašīnu apgaismojuma sistēmās, pateicoties to efektivitātei un ilgmūžībai.

Šīs spuldzes pirmo reizi parādījās automašīnās XXI gadsimta sākumā, aizstājot tradicionālās halogēna spuldzes. P21W LED spuldzes galvenā funkcija ir nodrošināt spilgtu un ilgstošu apgaismojumu, kas ir būtisks drošai braukšanai.

P21W LED spuldzes tiek ražotas, izmantojot mūsdienīgas LED tehnoloģijas. Šīs spuldzes sastāv no vairākiem maziem diodēm, kas ir savienoti vienā modulī.

LED tehnoloģija ne tikai nodrošina spilgtāku gaismas plūsmu, bet arī ir daudz energoefektīvāka nekā tradicionālās halogēna vai ksenona spuldzes.

Bojājumi

Neskatoties uz to izturību, P21W LED spuldzes var piedzīvot dažādus bojājumus vai defektus.

Visbiežākie bojājumi ir saistīti ar LED diodēm vai elektronikas traucējumiem, kas var rasties nepareizas uzstādīšanas vai automašīnas elektriskās sistēmas problēmu dēļ. Ir svarīgi pievērst uzmanību arī spuldzes saderībai ar automašīnas elektrisko sistēmu, lai izvairītos no iespējamiem bojājumiem.

Tomēr P21W LED spuldzes ir vērtīgs papildinājums jebkurai automašīnai, piedāvājot augstāku drošības līmeni un uzlabotu apgaismojuma kvalitāti. Neskatoties uz potenciālajiem bojājumiem, šīs spuldzes joprojām ir viena no populārākajām izvēlēm mūsdienu automašīnām to efektivitātes, uzticamības un draudzības videi dēļ.