LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Motora pārsegs

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas MOTORA PĀRSEGS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Motora pārsegs

Motora pārsegs ir daļa, kas aizsargā dzinēju no dabas faktoriem, fiziskiem bojājumiem, putekļu nosēdumiem un citām cietām daļiņām, kas nonāk dzinēja sistēmā. Automašīnas motora pārsegs izpilda ne tikai aizsargājošu, bet arī estētisku funkciju. Pārsegs ir viena no redzamākajām automašīnas daļām. Kārtīgs un stilīgs motora pārsegs var ievērojami uzlabot automašīnas kopējo izskatu.


Motora pārsega nomaiņa

Tāpat kā jebkura cita detaļa, arī motora pārsega nomaiņas nepieciešamība ir atkarīga gan no automašīnas īpašnieka braukšanas prasmēm, gan no vides faktoriem. Visbiežāk šī daļa tiek nomainīta dažādu bojājumu, plaisu dēļ, kas radušās avārijas laikā vai korozijas dēļ, kas ietekmē virsbūvi. Daudzi autovadītāji nolemj mainīt motora pārsegu arī estētisku apsvērumu dēļ. Vienu sāk ļoti traucēt šīs daļas kosmētiskie defekti, otrs cenšas individualizēt sava auto stilu, tāpēc nolemj nomainīt motora pārsegu.


Kā kopt automašīnas motora pārsegu?

Kas attiecas uz motora pārsega kopšanas pamatieteikumiem, vispirms iesakām to periodiski tīrīt, izmantojot siltu (remdenu) ūdeni, maigus mazgāšanas līdzekļus un mīkstu drāniņu vai suku. Tas noņems putekļus, taukus un citus netīrumus, kas uzkrājas uz pārsega virsmas. Tāpat iesakām periodiski pārbaudīt motora pārsegu, vai tam nav dažādu defektu vai bojājumu, deformāciju un, lai no tām izvairītos, izmantot virsbūves aizsargplēves, pārklājumus, kas pasargā no rūsas vai skrāpējumiem.

Signedas interneta veikala katalogā varat izvēlēties no plaša kvalitatīvu motora pārsegu klāsta. Pateicoties piedāvājumu pārpilnībai, jūs garantēti atradīsiet to detaļu, kas vislabāk atbilst jūsu automašīnas modelim.