LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Motors žalūziju vadībai

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: Motors žalūziju vadībai
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas MOTORS ŽALŪZIJU VADĪBAI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Motors žalūziju vadībai

Žalūziju vadības motors ir neliels, bet ļoti svarīgs automašīnas komponents, kas nodrošina optimālu gaisa ieplūdes darbību. Šis motors ir atbildīgs par gaisa ieplūdes atvēršanu un aizvēršanu, ļaujot kontrolēt gaisa plūsmu uz dzinēja dzesēšanas sistēmu un salonu. Šī funkcija ir īpaši svarīga automašīnās, kas aprīkotas ar automātisko klimata kontroles sistēmu, jo tā pielāgojas iekšējās un ārējās temperatūras izmaiņām. Žalūziju vadības motors parasti tiek ražots no augstas kvalitātes plastmasas un metāla, lai nodrošinātu ilgmūžību un izturību pret ekstrēmām temperatūrām. Tas sastāv no elektriskā motora, slēdžiem un vairākiem elektroniskajiem komponentiem, kas sinhronizējas ar automašīnas datorizēto sistēmu.

Pirmie žalūziju vadības motori automašīnās parādījās pirms aptuveni 20 gadiem, meklējot efektīvākus veidus, kā regulēt dzinēja temperatūru un samazināt degvielas patēriņu.

Bojājumi

Biežākie šī motora bojājumi saistīti ar mehānisku nodilumu, elektronikas traucējumiem vai paša motora bojājumiem. Šādā gadījumā var rasties problēmas ar gaisa plūsmu, palielināts degvielas patēriņš vai pat dzinēja pārkaršana. Parastam lietotājam ir svarīgi saprast, ka žalūziju vadības motors ir svarīga dzinēja darbības un ekonomiskuma komponente. Ja pamanāt, ka Jūsu automašīna pēkšņi sāk patērēt vairāk degvielas vai dzinējs biežāk pārkarst, tas var būt signāls, ka nepieciešams pārbaudīt žalūziju vadības motora stāvokli.