LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Priekšējo durvju stikls

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: Priekšējo durvju stikls
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas PRIEKŠĒJO DURVJU STIKLS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Priekšējo automašīnu durvju stikls

Priekšējo durvju stikls ir neatņemama automašīnas sastāvdaļa, kas nodrošina vadītāja un pasažieru drošību un komfortu. Šis stikls nodrošina skaidru skatu uz ārpusi, aizsargā no laika apstākļiem un trokšņa, kā arī veicina automašīnas konstrukcijas stiprību. Priekšējo durvju stikls parasti ir izgatavots no rūdīta vai laminēta drošības stikla.

Laminētais stikls sastāv no diviem stikla slāņiem, starp kuriem ir īpaša plēve. Šī konstrukcija ne tikai nodrošina lielāku izturību pret triecieniem, bet arī aizsargā pret stikla šķembu biršanu avārijas gadījumā.

Priekšējo durvju stikli automašīnās parādījās 20. gadsimta sākumā, līdz ar automobiļu nozares attīstību. Laika gaitā to ražošanas tehnoloģijas tika pilnveidotas, lai nodrošinātu lielāku drošību un komfortu vadītājiem.

Bojājumi

Galvenie priekšējo durvju stikla bojājumi ir plaisas un skrāpējumi, kas var rasties triecienu, akmeņu vai citu mehānisku faktoru dēļ. Šādi bojājumi ne tikai pasliktina redzamību, bet arī var samazināt stikla strukturālo izturību. Tāpēc ir svarīgi regulāri pārbaudīt priekšējo durvju stiklu un, ja nepieciešams, to nomainīt vai remontēt. Priekšējo durvju stikls ir būtisks, lai nodrošinātu braukšanas drošību un komfortu. Pienācīga aprūpe un savlaicīga nomaiņa ir svarīga katram automašīnas īpašniekam.