LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Stūres pirksts

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas STŪRES PIRKSTS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Stūres pirksts

Stūres pirksta gals ir stūres mehānisma neatņemama sastāvdaļa, bez kuras nav iespējama droša un ērta braukšana.

Dažkārt klienti, kuri ierodas autoservisos un dzird par stūres pirksta bojājumu, nobīstas. Jo dažiem šķiet, ka salūzis stūres pastiprinātājs, kura restaurācija vai nomaiņa ir dārgs prieks. Tikmēr izmaksas par stūres pirksta nomaiņu nav lielas, jo gan pašas detaļas, gan to nomaiņa autoservisā nav īpaši dārga. Un jūs varat pasūtīt stūres pirkstu tiešsaistē.

Kas izraisa stūres pirksta nodilumu?

Šī daļa nolietojas tāpat kā jebkura cita auto daļa. Tie parasti nolietojas no amortizācijas. Citiem vārdiem sakot, jo biežāk ar automašīnu tiek braukts, jo lielāka iespējamība, ka stūres pirksts nolietosies.

Tāpat kā jebkuras citas automašīnas daļas, kuras ietekmē amortizācija, arī šī daļa īpaši ātri nodilst, bieži braucot pa nelīdzeniem ceļiem ar bedrēm, braucot lielus attālumus.

Kādas ir stūres pirksta bojājuma pazīmes?

Stūres pirksts ir jānomaina, kad pamanāt noteiktas pazīmes.

Galvenā stūres pirksta bojājuma pazīme ir klaudzēšanas skaņa. Klaudzēšana var rasties pagriezienos, bremzējot, paātrinot vai braucot pa nelīdzenu ceļa virsmu.

Ja šī daļa ir bojāta, var šķist, ka ritenis ir vaļīgs, nav pievilkts.

Ja rodas šīs pazīmes, jānomaina stūres pirksts. Signedas interneta veikalā stūres pirkstus iespējams iegādāties lētāk. Izvēlieties detaļas atbilstoši jūsu automašīnas markai un modelim.