LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Dzesēšanas šķidruma tvertnes vāciņš

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: Dzesēšanas šķidruma tvertnes vāciņš
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas DZESĒŠANAS ŠĶIDRUMA TVERTNES VĀCIŅŠ, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Dzesēšanas šķidruma tvertnes vāciņš

Automašīnas dzesēšanas sistēma ir būtiska tās darbībai, un viens no galvenajiem elementiem ir dzesēšanas šķidruma tvertnes vāciņš. Šis mazais, bet svarīgais komponents nodrošina, ka dzesēšanas šķidrums saglabā pareizu spiedienu un temperatūru, kā arī novērš šķidruma iztvaikošanu vai noplūdi no sistēmas.

Turklāt dzesēšanas šķidruma tvertnes vāciņš palīdz uzturēt pareizu spiedienu dzesēšanas sistēmā un novērš dzesēšanas šķidruma pārmērīgu izplešanos.

Šis vāciņš parasti tiek izgatavots no izturīgiem materiāliem, piemēram, augstas kvalitātes plastmasas vai metāla, lai izturētu augstas temperatūras un ķīmisko vidi.

Dzesēšanas šķidruma tvertnes vāciņš tika ieviests līdz ar dzinēju dzesēšanas sistēmu izmantošanu automašīnās.

Kļūmes

Dzesēšanas šķidruma tvertnes vāciņa bojājumi var izraisīt nopietnas problēmas. Ja vāciņš ir noplūdis vai plaisāts, dzesēšanas šķidrums var iztvaikot, kas samazina dzesēšanas efektivitāti un var izraisīt dzinēja pārkaršanu.

Var rasties arī dzesēšanas šķidruma noplūde, kas samazina šķidruma līmeni un palielina dzinēja pārkaršanas risku.

Tāpēc ir svarīgi regulāri pārbaudīt dzesēšanas šķidruma tvertnes vāciņu un, ja nepieciešams, to nomainīt, lai nodrošinātu automašīnas dzesēšanas sistēmas uzticamību un ilgmūžību.