LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Dzinēja gaisa tvērēji

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas DZINĒJA GAISA TVĒRĒJI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Dzinēja gaisa tvērēji

Automašīnas dzesēšanas sistēmas nozīme pareizai dzinēja darbībai ir nenoliedzama, jo tikai pareizi dzesēts un uzturēts dzinējs kalpos ilgi. Mēs piedāvājam dažādu dzinēju komplektējamo stiprinājumu detaļas:

  • rāmjus,
  • dzinēja gaisa tvērējus,
  • garenblokus,
  • aizmugurējos paneļus.

Dzinēja gaisa tvērējs – automašīnas daļa, kas ir paredzēta tam, lai sadalītu gaisu dažādiem automašīnas komponentiem. Tas ir stiprināms pie automašīnas rāmja un atrodas blakus radiatoram. To izmantojot, atbilstoši tiek sadalīts caur režģi ieplūstošais gaiss. Dzinēja gaisa tvērējam nav nekādu specifisku bojājumu, visbiežāk tie salūzt ceļu satiksmes negadījuma laikā. Ja trieciens pret dzinēja gaisa tvērēju ir spēcīgs, šī daļa nav remontējam un ir jāmaina pret jaunu. Nomainot šo detaļu pret jaunu, būsiet pārliecināts, ka nav nekādu fizisku bojājumu, un nevajadzēs domāt par to, vai atbilstoši tiek sadalīts gaiss automašīnas sistēmās.

Mūsu sortimentā ir arī daudz virsbūves daļu. Izvēloties automašīnas dzinēja gaisa tvērēju, nepieciešams pievērst uzmanību automašīnas markai, modelim, gadam, komplektācijai un dzinēja tilpumam. Neatrodot atbilstošo dzinēja gaisa tvērēju, vienmēr varat vērsties pie mūsu menedžeriem, kas palīdzēs izvēlēties.