LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Auto restes un to daļas

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas AUTO RESTES UN TO DAĻAS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Auto restes

Restes, to detaļas ir auto bampera detaļas, kas nodrošina gan estētisku izskatu, gan ventilācijas funkciju. Režģi automobiļiem ir dažādi un ir atkarīgi no auto komplektācijas. Parasti vienu un to pašu režģi var atrast vairākās krāsās (piemēram: melns, spīdīgs, matēts, hromēts u. c.). Šajā kategorijā jūs atradīsiet visas nepieciešamās preces, lai pilnībā nokomplektētu bampera režģi līdz pat sīkākajām detaļām.

Restes automobiļiem  – vairumā gadījumu tas ir galvenais bampera režģis, kas ir atkarīgs no auto komplektācijas un dažos gadījumos no apdares veida.

Bampera restes  tas komplektē bamperi, tas ir: miglas lukturu režģis, apakšējais bampera režģis u. tml. To veids ir atkarīgs no komplektācijas un apdares līmeņa.

Režģa turētājs – tas ir turētājs, kas notur režģi. Ir svarīgi izvēlēties turētāju tieši jūsu auto režģim.

Reste ap slotiņām ir detaļa, kas nosedz slotiņu mehānismu un pasargā to no vides ietekmes.

Emblēma ir auto nozīme, kas parasti tiek uzstādīta auto režģīAutomašīnu restes pastāvīgi tiek pakļautas tiešai meteoroloģisko un citu vides faktoru ietekmei. Jo ilgāk tos lietosiet, jo lielāka iespēja, ka parādīsies dažādi grila defekti un bojājumi. Zemāk jūs atradīsiet sarakstu ar visbiežāk sastopamajām grila problēmām un padomus, kā no tām izvairīties.


Biežākie auto restes defekti

Restes plaisas un lūzumi. Dabiski, ka restes parasti salūst dažādu sadursmju un negadījumu laikā. Šajā gadījumā to nomaiņa ir vienkārši nepieciešama.

Der atcerēties, ka auto restes lūzumi var rasties arī meteoroloģisko faktoru ietekmē. Pastāvīgs tiešs kontakts ar augstas temperatūras amplitūdām un tiešiem saules stariem ietekmē plastmasas restes daļas. Saules izraisītas plaisas un krāsu izbalēšana ir ļoti izplatīta parādība. Lai gan izbalēšanu var novērst, pārkrāsojot restes plaisas ir nopietnāka problēma.

Lai ilgu laiku baudītu kvalitatīvu, estētiski pievilcīgu auto restes izskatu, iegādājoties to, ņemiet vērā produkta kvalitāti, tā izturību pret vides faktoriem un ražotāja garantijas. Tāpat, ja iespējams, izvairieties no automašīnas ilgstošas turēšanas tiešos saules staros karstā dienā.

Gumijas apmales un to daļu nodilums. Gumijas restes daļas tiek izmantotas, lai atvieglotu detaļu uzstādīšanu un palielinātu restes atveru kopējo hermētisko necaurlaidību. Laika gaitā, vides faktoru ietekmē, gumijas detaļas nolietojas, zaudē elastību un sāk plaisāt. Ja režģis un to gumijas daļas automašīnā tika uzstādītas jau sen, šāds rezultāts ir likumsakarīgs. Lai pēc iespējas ilgāk novērstu jaunu gumijas daļu nolietošanos, veltiet laiku to regulārai tīrīšanai un apkopei. Tāpat pasargājiet režģi un tā gumijas daļas no “agresīvas” autoķīmijas, kas ir kaitīga ķermeņa daļām.

Bojājumi intensīvas ūdens plūsmas dēļ. Bieži vien automašīnu restes nevar izturēt pārāk intensīvu ūdens plūsmu, kas vērsta uz tām. Tas parasti notiek automašīnas mazgāšanas laikā. Lai izvairītos no šādiem un līdzīgiem incidentiem, mazgājot restes un līdzīgas apdares detaļas, izvēlieties atbilstošu ūdens intensitātes līmeni un režīmu. Pievērsiet uzmanību arī drošai restes darbībai, braucot lietainos apstākļos. Ja izvēlētais ātrums būs augsts pie augstiem rādītājiem, ūdens plūsmas intensitātes dēļ var ciest zemāk uzstādīto plastmasas režģu un to daļu stāvoklis.


Universāli restes kopšanas padomi

Lai pareizi rūpētos par automašīnas resti, regulāri tīriet to ar piemērotiem līdzekļiem. Tīra drāna un destilēts vai tīrs ūdens ir ideāli piemēroti vienkāršiem tīrīšanas darbiem. Rūpīgākai veco netīrumu tīrīšanai var izmantot īpašu automašīnu un logu tīrīšanas līdzekli un šādam darbam pielāgotas mīkstas lupatiņas. Izvairieties no skarbu tīrīšanas līdzekļu un spēcīgu, ķīmiski “agresīvu” tīrīšanas līdzekļu lietošanas. Mēs iesakām ievērot ražotāja apkopes norādījumus un ieteikumus. Tādā veidā ilgāk varēsiet saglabāt režģa lielisko stāvokli un estētisko izskatu.

Veikala Signeda tiešsaistes katalogā visus savam auto modelim piemērotos režģus un to daļas varēsiet izvēlēties tikai dažu sekunžu laikā. Izvēle ir ārkārtīgi plaša: šobrīd saviem klientiem varam piedāvāt vairāk nekā 300 000 dažādu auto detaļu un auto preču. Preču daudzveidība un sadarbība ar ražotājiem ar daudzu gadu pieredzi nozīmē, ka pie mums varat iegādāties savam auto piemērotus produktus par pievilcīgām cenām.