LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Bremžu trumulis

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas BREMŽU TRUMULIS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Bremžu trumuļi

Bremžu trumuļi ir automašīnas bremžu sistēmas detaļas, kas iztur lielāko daļu bremzēšanas laikā radītās pretestības un berzes slodzes. Bremžu trumulis parasti ir izgatavots no cieta metāla (tērauda) vai speciāliem keramikas materiāliem.

Bremžu trumuļu, kas parasti tiek uzstādīti uz aizmugurējo riteņu asīm, darbības princips ir diezgan vienkāršs. Nospiežot bremžu pedāli, trumulis saskaras ar tam piestiprinātajiem bremžu klučiem vai diskiem. Starp šīm daļām tiek radīts berzes spēks, kas izraisa automašīnas riteņu apstāšanos.

Bremžu trumuļi ir viena no svarīgākajām bremžu sistēmas daļām. Ja tie ir nodiluši, salūzuši vai citādi bojāti, labākajā gadījumā bremzēšanas veiktspēja samazinās. Sliktākajā gadījumā bremžu sistēma vispār pārstāj veikt savu darbu. Tāpēc gan bremžu trumuļi, gan to diski vai kluči ir rūpīgi jākopj.

Bremžu trumuļu un disku apkope

Lai baudītu bremzes, kas efektīvi darbojas visdažādākajās situācijās, vispirms ieteicams regulāri vizuāli pārbaudīt trumuļu un to disku vai kluču stāvokli. Ļoti iespējams, ka lielāki detaļu defekti būs ne tikai skaidri redzami, bet arī jūtami. Ja pamanāt izteiktus iespiedumus, plaisas vai bremžu efektivitātes samazināšanos, svarīgi ir noņemt bojātās detaļas, nomainot tās ar jaunām.

Ja vēlaties efektīvi izmantot bremžu sistēmu pēc iespējas ilgāk, ir ļoti svarīgi (ja iespējams) izvairīties no pēkšņas bremzēšanas un ilgstošas nepārtrauktas bremzēšanas nogāzēs. Tādā veidā jūs izvairīsieties no pēkšņa bremžu nodiluma, to mikroplaisām un bremžu sistēmas pārkaršanas.

Signeda interneta veikalā Jūs varat ērti izvēlēties visdažādākās bremžu sistēmas detaļas, kas pielāgotas jūsu  auto. No bremžu diskiem, trumuļiem un klučiem līdz bremžu suportiem, šļūtenēm, trosēm un citām auto detaļām. Pārdodot kvalitatīvas oriģinālo un alternatīvo ražotāju detaļas,  garantējam plašu sortimentu un  konkurētspējīgu cenu.