LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Sajūga dzesēšanas ventilators

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas SAJŪGA DZESĒŠANAS VENTILATORS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Sajūga dzesēšanas ventilators

Sajūga dzesēšanas ventilators ir ļoti svarīga automobiļa dzinēja dzesēšanas sistēmas sastāvdaļa. Šis mehānisms ir atbildīgs par gaisa piegādi dzinējam, palīdzot uzturēt optimālu tā temperatūru pat intensīvas lietošanas laikā. To visbiežāk izmanto smagajā tehnikā, komerciālajos transportlīdzekļos un rūpnieciskajās mašīnās. Šis ventilators nodrošina dzinēja efektīvu un drošu darbību.

Sajūga dzesēšanas ventilatori parasti tiek izgatavoti no augstas kvalitātes metāliem un plastmasām, kas nodrošina ilgmūžību un izturību pret augstām temperatūrām un citiem ekstrēmiem darba apstākļiem. Šo materiālu izvēle ļauj ventilatoram strādāt pat ļoti augstās apkārtējās temperatūrās bez pārāk ātras nolietojuma riska. Tāpat kā jebkuram citam mehānismam, sajūga dzesēšanas ventilatoram var rasties noteiktas kļūmes vai bojājumi.

Bojājumi

Visbiežāk sastopamie bojājumi ir saistīti ar ventilatora spārnu bojājumiem, ass nodilumu vai elektromotoru kļūmēm. Spārnu bojājumi var samazināt gaisa plūsmu, bet problēmas ar asi var izraisīt vibrācijas vai pat pilnīgu ventilatora apstāšanos. Elektromotoru kļūmes var izraisīt ventilatora darbības nevienmērību, padarot dzinēja dzesēšanu neefektīvu.

Lai nodrošinātu sajūga dzesēšanas ventilatora ilgu un efektīvu darbību, ir nepieciešams regulāri pārbaudīt tā stāvokli un ievērot ražotāja ieteikto apkopes grafiku. Jebkurš no minētajiem komponentiem radīts bojājums jāizmeklē nekavējoties, lai izvairītos no dārgākām remonta darbībām nākotnē.