LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Mercedes daļas ,,Signedas’’ noliktavās patiešām aizņem lielu sortimenta daļu : pie mums ir pieejami pat 68 dažādi Mercedes modeļi.  Nepieciešamo daļu atradīs gan ,,Mercedes Atego’’- kravas automašīnas vadītājs gan ,,Mercedes Benz C-KL W204’’ vieglās automašīnas vadītājs.

Izvēloties automašīnas modeli ir vērts zināt, ka fotoattēlā parasti tiek attēlots konkrēta modeļa sedans, taču parasti detaļas pie mums ir arī universālam vai hečbekam.

Klāsts tiešām bagātīgs: jūs atradīsiet gan bamperus, rāmjus, stiprinātājus, tvertnes, gan difuzorus vai plastmasas stiprinājumus. Preces tiek atlasītas atbilstoši Jūsu vajadzībām, taču var gadīties, ka mums noliktavā nav kāda Jums nepieciešamā detaļa. Bet tā nav problēma -  sazinieties ar menedžeri izmantojot lodziņu (labajā pusē) ,,Tiešsaistes palīdzība!’’. Menedžeris izveidos īpašu pasūtījumu un pasūtīs tieši no mūsu piegādātājiem. Ir svarīgi zināt divas lietas:

  1. Detaļa, pasūtīta saskaņā ar īpašu pasūtījumu, līdz mūsu noliktavai var ceļot 2-3 mēnešus.
  2. Avanss ir obligāts.

Tāpat pievērsiet uzmanību skaitļiem, kas norādīti pie Jūsu izvēlētā automašīnas modeļa nosaukuma. Piemēram, pie modeļa var būt norādīti   skaitļi  - 07.96, kas nozīmē mēnesi (07 - jūlija mēnesis) un gada (1996. gads) saīsinājumu (mm.yy), kas norāda, kad automašīna tika izgatavota.

Izvēlieties modeļu grupu

Vai izvēlieties no pilnā modeļu saraksta

Mercedes detaļas - auto rezerves detaļu kategorijas