+371 268 10330
LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

AUDI - detaļas

AUDI - detaļas

Audi daļas mūsu noliktavās patiešām ieņem nozīmīgu daļu. Signeda.lt vietnē jūs atradīsiet pat 40 dažādus Audi modeļus.

Sortiments sastāv no daļām, sākot ar ,,Audi A3’’ bamperiem un paspārņiem, beidzot ar Audi A7 dzesēšanas radiatoriem un difuzoriem.  

Izvēloties automašīnas modeli ir vērts zināt, ka fotoattēlā parasti tiek attēlots konkrēta modeļa sedans, taču parasti detaļas pie mums ir arī universālam vai hečbekam.        

Sazinieties ar mūsu menedžeri izmantojot lodziņu (labajā pusē, apakšā "Palīdzība tiešsaistē!") ja:

  1.       Nevarat atrast savu automašīnu un / vai nepieciešamās detaļas.
  2.       Mūsu sortimentā nav nepieciešamās detaļas. Tādā gadījumā menedžeris daļu pasūtīs tieši no piegādātājiem, tas ir  - īpašais pasūtījums. Ir svarīgi zināt divas lietas:
  • Detaļa, pasūtīta saskaņā ar īpašu pasūtījumu, līdz mūsu noliktavai var ceļot 2-3 mēnešus.
  • Avanss ir obligāts.

Tāpat pievērsiet uzmanību skaitļiem, kas norādīti pie Jūsu izvēlētā automašīnas modeļa nosaukuma. Piemēram, pie modeļa var būt norādīti   skaitļi  - 07.96, kas nozīmē mēnesi (07 - jūlija mēnesis) un gada (1996. gads) saīsinājumu (mm.yy), kas norāda, kad automašīna tika izgatavota.



Audi daļas un automašīnas - vācu Audi uzņēmuma nopelns, kas tika  nodibināts 1910. gadā. Varbūt ne visi zina, ka Audi pieder ,,Volkswagen Group’’ kompānijai.

Audi preces zīmols - tas ir radošuma, mūsdienīgu inženiertehnisko risinājumu, apņemšanās ideāliem, entuziasma, klientu vajadzību apmierinātība kopumā. Kāpēc klienti ir apmierināti? Audi daļas, it īpaši virsbūves daļas, ir vienas no spēcīgākajām ražotajām daļām tirgū.Tas ir tāpēc, ka bieži Audi daļas ir izgatavotas no cinkotas loksnes.

Ietilpīgs salons, komforts, uzlabota drošība - galvenie faktori, kas atstāj iespaidu Audi automašīnu īpašniekiem. Tātad četri gredzeni patiešām kaut ko nozīmē. Pēdējā laikā ,,Audi AG’’ ir viens no lielākajiem uzņēmumiem, kas ražo greznas automomašīnas Eiropā.

Galvenās Audi automašīnu montāžas vietas ir šīs: Ingolstadt Vācijā (A3 un A4 modeļi) Neckarsulm (A6 un A8 modeļi), Ungārijas rūpnīca Gore (TT un TT Roadster, dzinēja ražotājs), VW rūpnīcā Bratislavā, Slovākijā (Q7 modelis).