+371 268 10330
LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

BMW - detaļas

BMW - detaļas

BMW daļas mūsu noliktavās ir piemērotas pat 38 dažādiem modeļiem. Vajadzīgos bamperus, rāmjus, stiprinājumus, akumulatorus un citas daļas atradīs gan ,,BMW X3’’, gan ,,BMW-3 (F30 / 31/35) īpašnieki.

Izvēloties automašīnas modeli ir vērts zināt, ka fotoattēlā parasti tiek attēlots konkrēta modeļa sedans, taču parasti detaļas pie mums ir arī universālam vai hečbekam.

Protams, šis noteikums neattiecas uz apvidus automašīnām.   

Šo jautājumu un neskaidrību gadījumā, sazinieties ar mūsu menedžeri izmantojot lodziņu labajā pusē (zemāk) "Tiešsaistes palīdzība!":

  1. Ja nevarat atrast savu automašīnu un / vai nepieciešamās detaļas.
  2. Ja mūsu sortimentā nav nepieciešamās detaļas. Šo problēmu var atrisināt - menedžeris pasūtīs daļu tieši no piegādātājiem, tas ir "Īpašā pasūtījuma" pakalpojums. Ir svarīgi zināt divas lietas:
  • Detaļa, pasūtīta saskaņā ar īpašu pasūtījumu, līdz mūsu noliktavai var ceļot 2-3 mēnešus.
  • Avanss ir obligāts.

Tāpat pievērsiet uzmanību skaitļiem, kas norādīti pie Jūsu izvēlētā automašīnas modeļa nosaukuma. Piemēram, pie modeļa var būt norādīti   skaitļi  - 07.96, kas nozīmē mēnesi (07 - jūlija mēnesis) un gada (1996. gads) saīsinājumu (mm.yy), kas norāda, kad automašīna tika izgatavota.BMW (Bayerische Motoren Werke) tulkojumā nozīmē Bavārijas automašīnu ražošana. Uzņēmumu 1916. gadā dibināja Karlo Raps (Karl Rapp). Līdz 1945. gadam uzņēmums ražoja ne tikai automašīnas un motociklus - kara gados BMW ražoja aviācijas lidmašīnu dzinējus. Šobrīd BMW zīmolu ieraudzīsiet ne tikai uz automašīnām, bet arī dzinējiem, motocikliem un velosipēdiem.

Uzņēmums 1950.gadā cieta smagu krīzi - tika domāts pārdot visas akcijas ,,Daimler Benz’’ uzņēmumam, bet galvenais akcionārs Herberts Kvants (Herbert Quant) atteicās no šīs idejas. Togad, BMW  daļas, automašīnas un visa kompānija pārvarēja krīzi, un kopš tā laika sāka koncentrēties uz vidusšķiras patērētājiem.Tomēr no sporta automobiļu ražošanas neatsakās -  BMW automobiļus var ieraudzīt dažādās izstādēs.

Pašlaik BMW daļas un automašīnas tiek ražotas ne tikai Vācijā (Regensburgā, Leipcigā, Minhenē, Dingolfingā), bet gandrīz visā pasaulē: Krievijā, Vjetnamā, Ēģiptē, Taizemē un Indijā.

BMW daļas un automašīnas liecina par stingru stilu, dizainu, kas ir apvienots ar tehnoloģijām un inovācijām, komfortu, praktiskumu, lielisku dinamiku. BMW automašīnas cena nav pieejama katram - pašas automašīnas un to rezerves daļas nav lētas.