LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Citroen daļas: rāmji, stiprinājumi, akumulatori, dažādi radiatori, LED lukturi un daudzas citas daļas, 50 dažādiem Citroen modeļiem.  Mums ir ko piedāvāt ,,Citroen Berlingo’’,  ,,Citroen BX’’,  ,,Citroën C-Elysee’’,  ,,Citroen C3’’, un citiem  modeļiem.

Citroen daļas un to klāsts patiešām ir plašs - ja ,,Signedas" mājas lapā nevarat atrast nepieciešamo detaļu, sazinieties ar mūsu menedžeri izmantojot lodziņu labajā pusē (zemāk) "Tiešsaistes palīdzība!" Menedžeris izveidos īpašu pasūtījumu un pasūtīs tieši no mūsu piegādātājiem. Ir svarīgi zināt divas lietas:

  1. Detaļa, pasūtīta saskaņā ar īpašu pasūtījumu, līdz mūsu noliktavai var ceļot 2-3 mēnešus.
  2. Avanss ir obligāts.

Izvēloties automašīnas modeli ir vērts zināt, ka fotoattēlā parasti tiek attēlots konkrēta modeļa sedans, taču parasti detaļas pie mums ir arī universālam vai hečbekam.

Tāpat pievērsiet uzmanību skaitļiem, kas norādīti pie Jūsu izvēlētā automašīnas modeļa nosaukuma. Piemēram, pie modeļa var būt norādīti   skaitļi  - 07.96, kas nozīmē mēnesi (07 - jūlija mēnesis) un gada (1996. gads) saīsinājumu (mm.yy), kas norāda, kad automašīna tika izgatavota.

Izvēlieties modeļu grupu

Vai izvēlieties no pilnā modeļu saraksta

Citroen detaļas - auto rezerves detaļu kategorijas