+371 268 10330
LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

CITROEN - detaļas

CITROEN - detaļas

Citroen daļas: rāmji, stiprinājumi, akumulatori, dažādi radiatori, LED lukturi un daudzas citas daļas, 50 dažādiem Citroen modeļiem.  Mums ir ko piedāvāt ,,Citroen Berlingo’’,  ,,Citroen BX’’,  ,,Citroën C-Elysee’’,  ,,Citroen C3’’, un citiem  modeļiem.

Citroen daļas un to klāsts patiešām ir plašs - ja ,,Signedas" mājas lapā nevarat atrast nepieciešamo detaļu, sazinieties ar mūsu menedžeri izmantojot lodziņu labajā pusē (zemāk) "Tiešsaistes palīdzība!" Menedžeris izveidos īpašu pasūtījumu un pasūtīs tieši no mūsu piegādātājiem. Ir svarīgi zināt divas lietas:

  1. Detaļa, pasūtīta saskaņā ar īpašu pasūtījumu, līdz mūsu noliktavai var ceļot 2-3 mēnešus.
  2. Avanss ir obligāts.

Izvēloties automašīnas modeli ir vērts zināt, ka fotoattēlā parasti tiek attēlots konkrēta modeļa sedans, taču parasti detaļas pie mums ir arī universālam vai hečbekam.

Tāpat pievērsiet uzmanību skaitļiem, kas norādīti pie Jūsu izvēlētā automašīnas modeļa nosaukuma. Piemēram, pie modeļa var būt norādīti   skaitļi  - 07.96, kas nozīmē mēnesi (07 - jūlija mēnesis) un gada (1996. gads) saīsinājumu (mm.yy), kas norāda, kad automašīna tika izgatavota.  1. gadā Citroen kompāniju nodibināja Andre -Gustavo Citroenu   (Andre-Gustave Citroen). Šis franču automobiļu ražotājs atrodas Parīzē.

Citroen daļas un automašīnas marķētas ar logotipu -  divkārša V forma ar zobratu - nav nejaušība. Dibinātājs A. G. Citroēns -  bijušais uzņēmējs, kurš  labi pārzināja transportlīdzekļu transmisijas ražošanu.

Pirmais ,,Citroen’’ kompānijas izlaistais automobilis - ,,Citroën A 10 HP’’. Līdz Otrajam pasaules karam uzņēmums tirgū izlaida arī šādus automobiļus: ,,Citroen Rosalie’’,  ,,Citroen Traction Avant’’. Viens no populārākajiem  modeļiem bija ,,Citroen 2CV’’. To sāka ražot  no 1949. gada līdz pat 90. Gadiem un bija izlaisti vairāk nekā 5 miljoni  šī modeļa automašīnas (ieskaitot autobusa variantu). Laika gaitā Vācijā tas saņēma segvārdu "Pīle".

Pirmo D modeli uzņēmums izlaida 1955. gadā. ,,Citroen DS’’ (,,La Deesse’’) izcēlās ar dizainu, tehniskajām specifikācijām, Citroen daļas uzlabojās, piemēram, tām bija hidro-pneimatiskā piekare. Šīs sērijas automašīnas    izlaida vel labus divdesmit gadus. Nedaudz vēlāk sāka ražot ,,Citroen CX’’, ,,Citroen XM’’,  ,,Citroën C6’’ modeļus.

Vēl 1976. gadā uzņēmums apvienojās ar Peugeot un tā izveidojās ,, PSA Peugeot Citroën’’ koncerns. Drīz sāka ražot  ,, Citroen BX’’ - vidējas klases modeli, pēc tam - ,,Citroen Xantia " (kas tika ražots 1993-2001. g.)  ,,Citroen Saxo’’ - mazāks automobilis (ražots 1996-2003.g.), kura  ekvivalents tagad ir C2 un C3 modeļi. Tādējādi Citroen daļas un automašīnas -  franču dizaina un kvalitātes garantija.