+371 268 10330
LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

DODGE - detaļas

DODGE - detaļas

Dodge daļas mūsu noliktavās ir piemērotas  pat 27 dažādiem Dodge modeļiem. Pie mums atradīsiet gan ,,Dodge Avenger’’ gan ,,Dodge Durango’’ daļas.

Izvēloties automašīnas modeli ir vērts zināt, ka fotoattēlā parasti tiek attēlots konkrēta modeļa sedans, taču parasti detaļas pie mums ir arī universālam vai hečbekam.

Mūsu veikalā Dodge daļas un to klāsts ir pietiekami bagātīgs: atradīsiet gan  ,,Dodge Charger’’ paspārni vai dzinēja pārsegu, gan arī ,,Dodge Ram’’ bamperi. Var gadīties, ka kāda no nepieciešamām daļām nebūs noliktavā, bet tā nav problēma - sazinieties ar mūsu menedžeri izmantojot lodziņu (labajā pusē) apakšā "Palīdzība tiešsaistē!"

Menedžeris izveidos īpašu pasūtījumu un pasūtīs tieši no mūsu piegādātājiem. Ir svarīgi zināt divas lietas:

  1. Detaļa, pasūtīta saskaņā ar īpašu pasūtījumu, līdz mūsu noliktavai var ceļot 2-3 mēnešus.
  1. Avanss ir obligāts.

Tāpat pievērsiet uzmanību skaitļiem, kas norādīti pie Jūsu izvēlētā automašīnas modeļa nosaukuma. Piemēram, pie modeļa var būt norādīti   skaitļi  - 07.96, kas nozīmē mēnesi (07 - jūlija mēnesis) un gada (1996. gads) saīsinājumu (mm.yy), kas norāda, kad automašīna tika izgatavota.Dodge daļas un automašīnas - amerikāņu ražotāju nopelns. Dodge ir orientēta ne tikai uz vieglo automobiļu ražošanu, jūs tāpat varat ieraudzīt pikapus, džipus, furgous ar Dodge zīmolu.

Uzņēmumu 1900. gadā dibināja brāļi Džons Francio Dodžo (John Francis Dodge) un Horako Elgino Dodžo (Horace Elgin Dodge).

Sākotnēji tika izgatavotas dažādas automašīnu rezerves daļas un komponenti, un tikai pēc 14 gadiem viņus apmeklēja milzīgs panākums, un brāļi sāka ražot automašīnas. 1928. gadā Dodge kompānija tika pārdota Chrysler korporācijai.

Dodge daļas un automašīnas - prestiža, kvalitātes, nepārspējamā dizaina, ātruma un augsto tehnoloģiju kombinācija. Ir pat teikts, ka katrai Dodge automašīnai ir sava personība un raksturs. Latvija Dodge auto fani aplis ir ievērojams, bet ir vērts piebilst, ka visā pasaulē Dodge ir atzītas par izcilām, uzticamām, drošām automašīnam.